• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-4693-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

دبير علمي همايش مولانا خالد شهرزوري:

ارسال 51 مقاله به دبيرخانه همايش مولانا خالد شهرزوري

دبير علمي همايش مولانا خالد شهرزوري از ارسال 51 مقاله به دبيرخانه همايش خبر داد و گفت: امروز و طي برگزاري اين همايش 6 مقاله ارائه خواهد شد.

به گزارش ايسنا، منطقه كردستان، مجتبي محمدي امروز چهارشنبه(30 آبان) در همايش مولانا خالد شهرزوري، اظهار كرد: 51 مقاله به اين همايش ارسال شده است كه امروز و طي اين مراسم 6 مقاله ارائه خواهد شد.

وي با اشاره به اينكه تمامي مقالات در كتابچه اي به صورت منسجم چاپ خواهد شد، افزود: سخنران ويژه اين مراسم شيخ محسن مفتي رئيس دارالفتواي سليمانيه و مهمانان ويژه نيز آراس محمد همت برزنجي و دكتر عدنان عبدالقادر از اساتيد دانشگاه سليمانيه مهمانان ويژه اين مراسم هستند.

دبير علمي همايش با اشاره به فعاليت هاي كانون فرهنگي معراج، عنوان كرد: اين كانون از سال 93 مجوز فعاليت خود را دريافت كرده و و در همين سال همايش نبي و رحمت را برگزار كرد كه همايش بزرگي در باب شخصيت حضرت محمد بود و در سال 94 نيز همايش روانكاوي داعش را برگزار كرد.

وي تصريح كرد: اين كانون همچنين از سال 93 تا 96 هر ساله به طور مستمر جشن ميلاد رسول اكرم را به پشتيباني معاونت فرهنگي برگزار كرده است.

لازم به ذكر است اين همايش با محوريت نگرش هاي كلامي و عرفاني در آثار مولانا خالد، جايگاه مولانا خالد در زبان و ادبيات كردي، پژوهشي درباره سفرهاي مولانا خالد، تاثير فكري مولانا خالد بر شاعران عارف و تاثير اهل بيت بر اشعار مولانا خالد برگزار مي شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: