• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-7990-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : ----

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کردستان:

قدرت امریکا رو به افول است

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کردستان، گفت: در طول این چهل سال آمریکا با تمام امکانات و نیروهایش تمام راهها را برای نابودی انقلاب اسلامی پیموده و امروزه ما شاهده آن هستیم که آمریکا جزء ادعا هیچ قدرتی ندارد.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، سردار مراد حسنی، عصر سه شنبه (‌29 آبان ماه) در نشست دانشجویی با محوریت استکبار ستیزی در اندیشه‌های حضرت امام خمینی(ره) که در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کردستان، برگزار شد، با اشاره به برگزاری اردوی جهادی وحدت،اظهار کرد: در هیچ کشوری چینن انقلابی با چهل سال ایثار، فداکاری و اهدا فرزندانشان به انقلاب وجود نداشته است.

وی با بیان اینکه کردستان سرزمین مجاهدت‌های خاموش است، تصریح کرد: مردم استان کردستان به فرمان امام و مقام معظم رهبری لبیک گفتند و ارزش‌های انقلاب را پاسداری کردند و ما همیشه شاهد این ایثارگری مردم بودیم.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کردستان، با اشاره به ایثارگری این مردم در دوران هشت سال دفاع مقدس، افزود: در درگیریهای ضد انقلاب خانواده‌هابی هستند که شش برادر شهید شده و جان خود را در راه انقلاب تقدیم کردند.

سردار حسنی، آبادی، فداکار، ایثارگری و شهادت مردم کردستان را زبان زد تمام اقشار جامعه دانست و گفت: مردم کردستان در طول هشت سال دفاع مقدس با خون خود لبیک گفتند و برای پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی به جا گذاشتن که مهم‌ترین آن نیروی مبارز در برابر استکبار است.

وی با بیان اینکه چهل سالگی انقلاب اسلامی را امسال در دهه فجر جشن خواهیم گرفت، عنوان کرد: از همان ابتدا نهضت استکبار به ستیزی امریکا تمام سعی بر این داشتند که انقلاب اسلامی را از نطفه خفه کنند.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کردستان، ذکر کرد:  آمریکا چهل سال با این ادعا که تک قدرت جهان است تلاش کرده اما با مرور به تاریخ می‌فهمیم که آمریکا حتی به یک پیروزی به ظاهر موقت دست پیدا نکرده است.

سردار حسنی با اشاره به جنگ در دوران هشت سال دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: جوانان و فرزندان انقلاب در بسیاری از زمینه ها می‌توانند روی پای خود بایستند و متعهد باشند در واقع ما با کمترین امکانات در دوران جنگ توانستیم پیروز شویم.

وی یادآور شد: در طول این چهل سال آمریکا با تمام امکانات و نیروهایش تمام راهها را برای نابودی انقلاب اسلامی پیموده و امروزه ما شاهده آن هستیم که آمریکا جزء ادعا هیچ قدرتی ندارد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: