• دوشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-4493-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

رئیس هیات مدیره بنیاد خیریه صدرهاشمی نژاد:

بنیاد خیریه هاشمی‌نژاد 31 مجتمع‌ آموزشی در کشور احداث می‌کند

رئیس هیات مدیره بنیاد خیریه فرهنگی و آموزشی صدرهاشمی نژاد گفت: بنیاد خیریه آموزشی و فرهنگی صدرهاشمی‌نژاد بنا دارد در 31 استان کشور مجتمع‌های آموزشی را برای دانش آموزان بی بضاعت و باهوش احداث کند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، سیدمحمد صدرهاشمی نژاد روز دوشنبه در مراسم نمادین آغاز احداث مجتمع آموزشی فرهنگی هاشمی نژاد که در سالن پیامبر اعظم استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در جوامعی که توسعه یافته هستند درگیری و تنش و مشکلات در آنها کمتر است.

وی افزود: ما به این باور رسیده‌ایم که اگر پیشرفت و توسعه در جامعه‌ای صورت گیرد بسیاری از کشمکش‌ها و معضلات هم در آن کاهش می‌یابد.

رئیس هیات مدیره بنیاد خیریه صدرهاشمی نژاد عنوان کرد: بنیاد خیریه آموزشی و فرهنگی صدرهاشمی‌نژاد بنا دارد در 31 استان کشور مجتمع‌های آموزشی را برای دانش آموزان بی بضاعت و باهوش احداث کند تا این دانش موزان در این مدارس آموزش‌های لازم را ببینند و مدیران آینده کشور شوند.

وی ادامه داد: اولین مجتمع آموزشی را در استان کرمان و دومین مجتمع را هم در استان فارس احداث کرده‌ایم و در شهر سنندج هم سومین پروژه آموزشی بنیاد خیریه هاشمی نژاد احداث خواهد شد.

صدرهاشمی نژاد اضافه کرد: در این مجتمع به صورت شبانه روزی به دانش آموزان دختر و پسر آموزش‌های تحصیلی داده شده و مسایل ورزشی، درمانی و... آنها نیز انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از اینکه 31 مجتمع آموزشی را در استان‌های کشور احداث کردیم اگر نیاز باشد در کشورهای همسایه همچون عراق، افغانستان و تاجیکستان و ... نیز فعالیت‌های عام المنفعه ما ادامه خواهد یافت.

لازم به ذکر است؛ مجتمع آموزشی فرهنگی صدر هاشمی نژاد به صورت دو مجتمع پسرانه و دخترانه در زمینی به مساحت 38 هزار متر مربع در سنندج احداث خواهد شد.

 

 

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: