• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-7190-5
  • خبرنگار : 68001
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل صداوسیمای کردستان:

توسعه نیازمند عزم جدی رسانه است/
تشریح برنامه های صداوسیمای کردستان در چهل سالگی انقلاب اسلامی


مدیرکل صدا ‌و سیمای مرکز کردستان گفت: برای توسعه همه جانبه نیاز است که رسانه ها با عزم جدی وارد کار شوند و مطالبات مردم را نیز پیگیری کنند. 
به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه ی کردستان، ابوالقاسم امان الهی ظهر امروز (27 آبان) در نشست خبری با رسانه های استان با موضوع تبیین برنامه های 40 سالگی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: رسانه ها یکی از ارکان نظارتی جامعه هستند که باید اصل بی طرفی را رعایت کنند.
وی افزود: تحقق اراده مردم وظیفه سنگین رسانه است که در این راستا باید توسعه و پیشبرد برنامه های استان را در دستور کار قرار دهند.
مدیرکل صدا و سیمای کردستان خاطرنشان کرد: ایجاد قدرت تحلیل در افکار عمومی از وظایف اصلی رسانه ها در حوزه سواد رسانه ای است.
امان الهی با ابراز گله مندی از برخی افراد که منابع شخصی خود را با منافع استان و توسعه گره زده اند، یادآور شد: رسانه ها باید هوشیار باشند که ابزار دست صاحبان قدرت و منفعت طلبان نشوند و دیده بان جامعه باشند.
وی با اشاره به عمر چهل ساله انقلاب اسلامی، خاطر نشان کرد: ایدئولوژی و هدف کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی، دگرگونی ارزشی و اعتقادی در نظام حاکم و جامعه بود.
مدیرکل صدا و سیمای کردستان بیان کرد: استکبار جهانی همواره به دنبال تهدید، تغییر رفتار و خدشه دار کردن انقلاب شکوهمند اسلامی بوده که خوشبختانه در این راه هیچگاه موفق نبوده اند چراکه تفکر و زیربنای این انقلاب، اسلام ناب محمدی بوده که توانسته در این راه استکبار را به زانو در آورد.
 وی عنوان کرد: به برکت انقلاب اسلامی، کشور ما در بخش های مختلف سلول های بنیادی، انرژی هسته ای، سیستم های دفاعی و امنیتی و ... به موفقیت های بسیار چشمگیری رسیده است.
امان الهی در ادامه با اشاره به برنامه های چهل سالگی انقلاب اسلامی، اعلام کرد: چهل بهار، چهل سردار، ریگای سربرزی، مستند تیکوشان، مستند روانگه و کارنامه، ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز کردستان است. 
وی همچنین عنوان کرد: 97 درصد مردم جمعیت استان کردستان تحت پوشش دیجیتالی برنامه های این مرکز قرار گرفته اند.
امان الهی در پایان گفت: سنجر خان، مستوره اردلان و امیر نظام گروسی به عنوان سریال های شاخص مرکز کردستان در حال تولید می باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: