• سه شنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-3893-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

با حضور ستاری؛

مرکز نوآوری دانشگاه کردستان افتتاح شد

با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و مسئولان استان کردستان، مرکز نوآوری دانشگاه کردستان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، صادق سلیمانی، مدیر مرکز نوآوری دانشگاه کردستان، امروز همزمان با بازدید و افتتاح مرکز نوآوری دانشگاه کردستان توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهور،  اظهار کرد: افتتاح این مرکز گامی موثر در جهت راهنمایی و توانمندسازی کسب و کار، ثبت و حمایت از ایده، مشاوره ایجاد طرح کسب و کار و فراهم کردن سرمایه گذار در استان‌خواهد بود.

وی افزود: این مرکز خدماتی از جمله ارزش افزوده تلفن همراه، تامین و نشر محتوا با کمک  پتانسیل‌های درون استانی، صوتی، پیامکی، چندرسانه ای و برنامه های کاربردی را ارائه خواهد داد.

سلیمانی با اشاره به برگزاری رویدادها و مسابقات نوآورانه در مرکز نوآوری دانشگاه، عنوان کرد: برگزاری رویدادها مسابقات ایده پردازی، برگزاری استارت آپ ویکند و برگزاری نمایشگاه های مرتبط از دیگر فعالیت‌های این مرکز است.

مدیر مرکز نوآوری دانشگاه کردستان با بیان اینکه برگزاری کارگاه‌ها و آموزش‌های اشتغال یکی دیگر از اهداف این مرکز است، ذکر کرد: آموزش های کاربردی کوتاه مدت اشتغال و سمینارهای بزرگان کسب و کار در راستای توانمندسازی دانشجویان و متفاضیان در این مرکز برگزار خواهد شد.

وی در پایان به اهمیت بازاریابی و تبلیغات در پیشرفت کسب و کار اشاره و خاطرنشان کرد: بازاریابی در فضای مجازی و ترفیع در نتایج جست و جو بر خط از دیگر اهداف این مرکز نوآوری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: