• سه شنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-3793-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

از سوی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور؛

۴ میلیارد تومان به صندوق پژوهش و فناوری پارک علم و فناوری کردستان کمک می‌شود

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور وعده داد چهار میلیارد تومان به صندوق پژوهش و فناوری پارک علم و فناوری استان کردستان کمک کند .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، سورنا ستاری روز سه شنبه در بازدید از پارک علم و فناوری استان کردستان اظهار کرد: از پارک علم و فناوری استان را به صورت جدی حمایت می کنیم .

وی عنوان کرد: تعداد واحدهای فناور استان کردستان باید بیشتر از میزان کنونی باشد چون پتانسیل بسیار خوبی در این زمینه در استان کردستان موجود است .

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عنوان کرد: ظرفیت بسیار خوبی در بخش آی تی در استان وجود دارد که از آن باید در جهت توسعه و شکوفایی استان بهره برد .

وی در ادامه قول کمک چهار میلیارد تومانی به صندوق پژوهش و فناوری پارک علم و فناوری استان داد و حمایت از ابن حوزه را جزو وظایف دولت دانست .

ستاری تاکید کرد: سرمایه گذاران استان کردستان هم باید از این حوزه حمایت کنند و مشارکت بخش خصوصی اتفاق بیفتد چون حمایت های بخش دولتی کفاف نمی دهد .

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود در سال جاری میزان فروش واحدهای فناور کشور به ۱۰۰ هزار میلیارد تومان برسد .

ستاری با اشاره به اینکه هم اکنون در کشور سه هزار و ۷۰۰ شرکت فناور فعال هستند، یادآور شد: میزان فروش این شرکت ها در سال گذشته ۶۰ هزار میلیارد تومان بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: