• شنبه ۱۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-4390-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

در هفت‌ماهه نخست امسال:

۱۵۳ مددجوی کردستانی صاحب مسکن شدند

کمیته امداد استان کردستان در هفت‌ماهه نخست امسال ۱۵۳ خانوار تحت حمایت این نهاد را صاحب مسکن کرد .

به گزارش ایسنا، مننطقه کردستان، مدیر تأمین مسکن و ساختمان کمیته امداد کردستان عملکرد هفت‌ماهه این حوزه را اعلام کرد و گفت: یکی از نیازهای اصلی خانوارهای نیازمند مسکن است که این نهاد امسال شش میلیارد تومان برای تأمین ۲۲۲ واحد مسکن شهری و روستایی مددجویان این استان اختصاص داده است .

محمدحسن محمدی افزود: در هفت‌ماهه نخست امسال ۱۰۷ واحد مسکن شهری و ۴۶ واحد مسکن روستایی توسط این نهاد ساخت و یا خریداری‌شده است .

وی با بیان اینکه همچنین ۵۶۰ واحد مسکن مددجویان در قالب تعمیرات بازسازی و ۶۲ سرویس بهداشتی ساخته‌شده است، عنوان کرد: در هفت‌ماهه نخست سال جاری چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای مسکن مددجویان این استان هزینه شده است .

مدیر تأمین مسکن و ساختمان کمیته امداد استان کردستان ادامه داد: سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از این مبلغ از محل کمک بلاعوض کمیته امداد، ۲۰۰ میلیون تومان کمک خیران و یک میلیارد تومان نیز از محل تسهیلات قرض‌الحسنه این نهاد به مددجویان پرداخت‌شده است .

محمدی گفت: کل اعتبارات مسکن اختصاص داده‌شده به مددجویان کردستانی در سال جاری شش میلیارد تومان بوده و تاکنون ۶۰ درصد از برنامه مسکن خانوارهای تحت حمایت محقق شده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: