• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1792-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گفتگو

حضور مردم پیام ایستادگی ملت ایران را به جهانیان مخابره می‌کند

حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان پیام ایستادگی ملت ایران را به جهانیان مخابره می‌کند

معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: حضور مردم و جوانان در این راهپیمایی این پیام را به جهانیان مخابره می‌کند که ملت ایران همیشه آماده بوده و روی پای خود می ایستد و استکبارستیز است.

حجت‌الاسلام اصغر شایسته دستجردی، در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان ماه در گفت‌وگو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: حضور مردم و جوانان در این راهپیمایی این پیام را به جهانیان مخابره می‌کند که ملت ایران همیشه آماده بوده و روی پای خود می ایستد و استکبارستیز است.

وی افزود: پیام دیگر راهپیمایی ۱۳ آبان به آمریکا، قدرت‌های استکباری و دیکتاتورهایی که قبل از انقلاب در ایران جا داشتند، این است که تمام توطئه‌های آنان را به راحتی خنثی شده و دیگر بین ملت ایران جایی ندارند.

معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: تحریم‌های دشمنان امروز دیگر کمترین اثر را در ملت ایران دارد و ما نیز مانند امام حسین(ع) شعار «هیهات من الذله» را در مقابل این تحریم‌ها سر خواهیم داد.

وی با اشاره به عقب نشینی آمریکا از سیاست‌های اخیرش یادآور شد: حکومت آمریکا دارای اندیشکده‌هایی هستند که تمام برنامه‌های کشور ما را از جمله همین راهپیمایی ۱۳ آبان را رصد می‌کنند و اگر حضور مردم در این مراسمات ملی پررنگ باشد، آن‌ها از سیاست هایشان عقب نشینی می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: