• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1492-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

استاندار کردستان:

حضور پرشور مردم، پاسخی دندان‌شکنانه به سردمداران آمریکاست

استاندار کردستان گفت: در شرایط کنونی که آمریکا نهایت سعی خود را برای اعمال تحریم‌ها علیه ملت ایران به کار می‌برد حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان، پاسخی دندان‌شکنانه به سردمداران این کشور است .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنیا روز یک شنبه در حاشیه راهپیمایی یوم الله 13 آبان در جمع خبرنگاران استان کردستان اظهار کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی، نشان می‌دهد که تحریم ها و تهدیدهای آمریکا هیچ تاثیری در اراده ملت انقلابی ایران نداشته و ندارد .

وی افزود: در شرایط کنونی که آمریکا نهایت سعی خود را برای اعمال تحریم‌ها علیه ملت ایران به کار می‌برد حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان، پاسخی دندان‌شکنانه به سردمداران این کشور است .

استاندار کردستان عنوان کرد: دولت‌های آمریکا همواره نسبت به تهدید و تحریم ایران اسلامی اقدام کرده اند که این تهدیدات با آگاهی مردم و حضور موثرشان همیشه خنثی شده است .

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان هم در ادامه اظهار کرد: این حضور پرشور مردم مشت محکمی بر دهان سرکرده‌گان آمریکاست و نشان می‌دهد که ملت ایران پای انقلابشان ایستاده‌اند و در مقابل توطئه‌ها و تحریم‌ها کوتاه نخواهند آمد.

حسین خوش اقبال تصریح کرد: حضور مردم کردستان در راهپیمایی امروز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و خوشبختانه ما موج عظیمی از مردم استان را امروز شاهد هستیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اعلام ترامپ برای اعمال تحریم علیه کشورمان، امسال 13 آبان ما متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است و ما امروز آمده‌ایم که یک صدا از آرمان‌های انقلاب دفاع کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: