• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1392-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

نماینده ولی فقیه در کردستان:

اقتدار و عظمت کشور در 40 سالگی انقلاب بیشتر شده است

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: در 40 سالگی انقلاب، اقتدار و عظمت کشور ما بیشتر شده است و دشمنان هر روز ذلیل‌تر و خوارتر و بدبخت‌تر می‌شوند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی روز یک شنبه در حاشیه راهپیمایی یوم الله 13 آبان در جمع خبرنگاران استان کردستان اظهار کرد: حضور مردم و شعارهای مردم نشان می دهد هرسال که می‌گذرد مردم بیشتر پشت سر نظام هستند و پایداری و مقاومت مردم بیشتر می‌شود.

وی افزود: در 40 سالگی انقلاب، اقتدار و عظمت کشور ما بیشتر شده است اما دشمنان ما هر روز ذلیل‌تر و خوارتر و بدبخت‌تر می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه دشمنان می‌خواهند ما را منزوی کنند اما خودشان منزوی‌تر شده‌اند، عنوان کرد: این کشور ماست که امروز در دنیا با عزت از وی یاد می‌شود و کشورها افتخار می‌کنند در کنار جمهوری اسلامی ایران باشند.

وی ادامه داد: هر چند برای این اقتدار و عزت هزینه داده‌ایم اما هزینه‌های ما بسیار کمتر از این است که اگر تسلیم می‌شدیم هیچ چیزی نداشتیم.

آیت الله شاهرودی خاطرنشان کرد: به لطف خداوند ما امروز از نظر جایگاه اجتماعی میان همه ملت‌ها عزیز هستیم و از نظر نظامی و اقتصادی هم قدرتمند و با اقتدار هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: