• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1092-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

زنگ استکبار ستیزی در مدارس کردستان طنین انداز شد

زنگ استکبارستیزی امروز ۱۳ آبان ماه همزمان با سراسر کشور در مدارس کردستان به صدا درآمد .

  به گزارش ایسنا منطقه کردستان، رشید قربانی، مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان در مراسم نمادین زنگ استکبارستیزی که در دبیرستان استعدادهای درخشان ناحیه دو سنندج برگزار شد، اظهار کرد: یوم الله ۱۳ آبان دارای پیام های زیادی است که هر کدام فلسفه جداگانه و اثرگذاری دارد .

وی افزود: حضرت امام خمینی(ره) در طول ۱۴ سال تبعید اقدامات خوب و اثرگذاری انجام داد که نتیجه آن انقلاب ۴۰ ساله اسلامی ایران شد و امروز نامش لرزه به اندام دشمنان می آورد .

قربانی با بیا ن اینکه امروز به دلیل تسخیر لانه جاسوسی توسط دانش آموزان با عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است بیان کرد: با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ۷۰ سند اتهام و نقشه های دشمنان کشف شد که دست حکومت استبدادی آمریکا را برای جهانیان رو کرد .

وی اعلام کرد: با این اقدام، آمریکا حس دموکراسی که بین ملت های جهان برای خود ایجاد کرده بود را از دست داد چرا که این اسناد نقشه های آمریکا برای تسلط بر نفت ایران و ملت ایران را برملا کرد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به استقامت و مقاومت ملت ایران عنوان کرد: در سایه استقامت و مقاومت ملت ایران امروز حکومت مستبد آمریکا و هم پیمانش در حال نابود شدن و رو به انزوا است.

وی با تاکید بر اینکه ما باید حس استکبارستیزی را در وجود خود تقویت کنیم، اعلام کرد: همین حس استکبار ستیزی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده است و هر روز دست به توطئه جدیدی بر ضد کشورمان می زند .

قربانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۴ میلیون دانش آموز در سطح کشور داریم که با این آمار ۸۰ درصد خانواده های ایرانی دانش آموز دارند .

وی با اشاره اینکه دانش آموزان باید مبنایی برای بصیرت و آگاه سازی جامعه باشند و هوشیارانه توطئه های دشمنان را خنثی کنند، یادآور شد: اقتدار ما در جهان با اتحاد و همدلی و توانمندی های ما استوار است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: