• جمعه ۱۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-892-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

13 آبان ماه بهترین فرصت برای پاسخ به یاوه‌گویی‌ها دشمنان است

امام جمعه موقت سنندج گفت: 13 آبان ماه بهترین فرصت برای پاسخ به یاوه‌گویی‌ها و تحریم‌های دشمنان کشورمان به ویژه آمریکاست.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، ماموستا سیداحسن حسینی، امروز، 11 آبان ماه در آیین عبادی - سیاسی نمازجمعه این هفته سنندج اظهار کرد: 13 آبان ماه بهترین فرصت برای پاسخ به یاوه‌گویی‌ها و تحریم‌های دشمنان کشورمان به ویژه آمریکاست.

وی با اشاره به اینکه شرکت و حضور حداکثری ملت ایران در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه پاسخ محکم و قاطعی برای آمریکا و رئیس جمهور این کشور خواهد بود، افزود: دشمنان گمان می‌کنند تحریم‌ها در اراده راسخ مردم ایران تأثیر گذاشته است.

ماموستا حسینی تأکید کرد: شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه به عنوان تکلیفی دینی و انقلابی و پاسخ کوبنده مردمی به تهدیدات شیطان بزرگ از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی اعلام کرد: شرایط حساس کنونی و تهدیدات و هجمه‌های همه جانبه دشمنان علیه ایران وظیفه ما را سنگین‌تر کرده و همه باید برای باشکوه تر برگزارشدن روز استکبار ستیزی تلاش کنیم.

امام جمعه موقت جمعه سنندج در بخش پایانی سخنانش به اعمال نیک و پسندیده در دین مبین اسلام و تأثیر آن در قیامت اشاره کرد و یادآور شد: پرداخت زکات و صدقه یکی از این امور است که سبب از بین رفتن فقر و ایجاد محبت صفا و صمیمیت بین مردم جامعه می‌شود.

انتهای پیام


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: