• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-2190-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان عنوان کرد؛

پایگاه امدادونجات آبیدر سنندج شبانه روزی شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: در راستای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان عزیز سنندجی، پایگاه امداد و نجات کوهستان آبیدر ۲۴ ساعته شد .

محمدباقر محمدی در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: پایگاه امداد و نجات کوهستان آبیدر متشکل از نجاتگران و امدادگران خبره و آموزش دیده جمعیت هلال احمر بوده و با استفاده از امکانات و تجهیزات مورد نیاز خود آمادگی کامل را برای ارائه خدمات امدادی دارد .

وی تصریح کرد: پیش از این تیم امداد کوهستان جمعیت هلال احمر فقط در روز های آخر هفته در پناهگاه هیئت کوهنوردی در کوه آبیدر مستقر بود .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان اضافه کرد: با تدابیر اندیشیده شده این تیم به صورت ۲۴ ساعته در پایگاه شعبه سنندج آماده ارائه خدمات امدادی بوده و در روزهای آخر هفته در مناطق خطر خیز کوه آبیدر مستقر خواهد شد .

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 100 تیم عملیاتی متشکل از امدادگران و نجاتگران خبره و آموزش دیده در آماده باش کامل جهت مواجهه با بحران ها و مخاطرات طبیعی و غیر طبیعی هستند .

محمد باقر محمدی یادآور شد: هم اکنون ۱۰ پایگاه ثابت امدادونجات جاده ای، ۱۰ پایگاه پشتیبان امدادونجات، یک تیم واکنش سریع و یک تیم امدادهوایی در جمعیت هلال احمر مستقر هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: