• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1894-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

چشم طمع دشمن به طرفداری مردم از نظام دوخته شده است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: امروز با شرایط خاصی در کشور روبرو هستیم و مستکبران و قلدرانی که قبل از انقلاب در مملکت ما حضور داشتند، امروز هم چشم طمع به کشور ما دوخته‌اند و برنامه‌هایی دارند که مردم را از طرفداری نظام دور کنند .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، محمود الله مرادی امروز شنبه( 5 آبان) در نشست با خبرنگاران استان، اظهار کرد: یکی از مهمترین کارکردهای رسانه‌ها، آگاهی بخشی واقعی از واقعیات جامعه است و این آگاهی با تاسی بر روشنگری و وادار کردن مسئولین کشوری و استانی به انجام کار درست و شایسته انجام می‌گیرد .

وی افزود: امروز با شرایط خاصی در کشور روبرو هستیم و مستکبران و قلدرانی که قبل از انقلاب در مملکت ما حضور داشتند، امروز هم چشم طمع به کشور ما دوخته‌اند و برنامه‌هایی دارند که مردم را از طرفداری نظام دور کنند .

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان عنوان کرد: یکی از وظایفی که مسئولین در برابر این اقدامات بر عهده دارند، راه شهدا و امام را به عنوان راه نجات کشور از یوغ استکبار نجات دهند و در برابر استکبار و استعمار جهانی ایستادگی کنند .

وی ادامه داد: امام راحل با همکاری مردم، انقلابی به عظمت تاریخ را به پیروزی رساند و با این انقلاب خیلی از ضد ارزش‌های جامعه برداشته شد که در این راه هم 240 هزار نفر شهید شدند .

الله مرادی به برگزاری جشنواره انار در هفته گذشته در هورامان اشاره کرد و گفت: این جشنواره‌ها اگر درست برگزار شوند، رونق تولید و دلگرمی کشاورزان و زمینه توسعه گردشگری در جامعه از ثمرات آن خواهد بود .

وی اعلام کرد: چنانچه این برنامه ها به دنبال تقویت بنیه‌های اقتصادی باشد، نه تنها با برگزاری آن مخالف نخواهیم بود بلکه آن را نیز ترویج خواهیم داد .

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، خواستار واگذاری برگزاری برنامه‌هایی همچون جشن انار به مردم شد و از دستگاه‌های برگزار کننده خواست تا به وظایف اصلی خود بپردازند .

وی یادآور شد: امروز جوانان میهن اسلامی در صحنه های مختلف از نظام دفاع می کنند و برای امنیت و آسایش مردم از جان خود گذشتند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: