• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-493-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گفتگو

ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره‌های کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی جهاددانشگاهی

سرپرست مرکز جامع علمی کاربردی جهاددانشگاهی سنندج گفت: ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره‌های کاردانی و کارشناسی مرکز جامع علمی کاربردی جهاددانشگاهی سنندج از 30 مهرماه آغاز شده و تا روز سه شنبه 15 آبان برای ثبت نام فرصت باقی مانده است.

مهدی ورمزیار در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت داوطلبان دوره‌های کاردانی حرفه‌ای، کاردانی فنی، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال 1397 در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سنندج از 30 مهر ماه آغاز شده است و تا 15 آبان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: داوطلبانی که از ثبت نام مهر ماه بازمانده‌اند، داوطلبانی که در پذیرش مهرماه شرکت کرده و مردود شده‌اند، داوطلبانی که در مهر ماه پذیرفته شدند اما برای ثبت نام مراجعه نکرده‌اند، داوطلبانی که در پذیرش مهرماه شرکت نموده و کد رشته محل انتخابی آنان حذف شده است، مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت هستند.

سرپرست مرکز جامع علمی کاربردی جهاددانشگاهی سنندج عنوان کرد: ثبت نام تکمیل ظرفیت در کد رشته محل‌هایی که در منوی «اطلاعات ترم در مراکز و رشته‌ها» در سامانه جامع آموزشی هم آوا دانشگاه، وضعیت تشکیل کلاس آنها «تایید شده» است، امکان پذیر می‌باشد.

ورمزیار اعلام کرد: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سنندج در مقطع کاردانی دارای رشته‌های کاردانی حرفه‌ای خبرنگاری، کاردانی فنی شهرسازی، کاردانی فنی عمران امور پیمانها، کاردانی فنی نرم افزار، برنامه سازی کامپیوتری و کاردانی فنی فناوری اطلاعات اینترنت و شبکه‌های گسترده می‌باشد.

وی به رشته‌های کارشناسی موجود در این مرکز نیز اشاره کرد و گفت: در مقطع کارشناسی نیز کارشناسی حرفه‌ای مدیریت اسناد و مدارک، مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی فناوری شبکه‌های کامپیوتری در این دانشگاه دانشجو می‌پذیرد.

سرپرست مرکز جامع علمی کاربردی جهاددانشگاهی سنندج در پایان اعلام کرد: داوطلبان جهت ثبت نام می‌توانند نام رشته مورد نظر خود را به سامانه 10008733287516 ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 33176412 و 33176411 تماس حاصل کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: