• پنجشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-690-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گفتگو

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج خبر داد:


نخستین خانه خلاقیت مادر و کودک در سنندج افتتاح شد

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج گفت: با هدف توانمند سازی و آموزش مناسب مادران و کودکان نخستین خانه خلاقیت مادرک و کودک  افتتاح شد.
به گزارش ایسنا منطقه کردستان سرکوت نجفی در این مراسم اظهار کرد: یکی از وظایف شهرداری ها ایجاد مکانهایی در سطح محلات در راستای ایجاد مشارکت و تعامل  بهتر شهروندان  با شهرداری است.
وی افزود: براساس مصوبه شورا و تایید فرمانداری و با هدف توانمند سازی، آموزش مناسب و ارتباط صحیح مادر و کودک مجوز نخستین خانه خلاقیت مادر و کودک در سنندج صادر شد.
وی گفت: بر خلاف مهد کودک که فقط کودک در آن حضور دارد  در خانه خلاقیت، کودک نیز در کنار مادر خود و در فضایی بسیار صمیمی آموزش های لازم را می بیند.
مهندس نجفی عنوان کرد: در خانه خلاقیت مادر و کودک کلاس های آموزشی نظیر: قصه گویی، دوره های ارتباط درست با کودکان در راستای رشد و تربیت مناسب کودکان از لحاظ فرهنگی و اجتماعی برگزار می شود.
وی اعلام کرد: نخستین خانه خلاقیت مادر و کودک در زمینی به مساحت 100 متر مربع تاسیس شده و این مکان در دو شیفت صبح و بعداظهر آماده پذیرایی از مادران و کودکان است.
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری سنندج عنوان کرد: خانه خلاقیت مادر و کودک در بلوار چمران بالاتر از فروشگاه رفاه روبری پارک شطرنج واقع شده است.
مهندس نجفی ابراز امیدواری نمود: با تاسیس مکان های فرهنگی در دیگر محلات سطح شهر بتوانیم  ضمن ایجاد فضایی مناسب در جهت ارتقاء روحیه شهروندان، زمینه مشارکت بیش از پیش همشهریان با مجموعه مدیریت شهری را فراهم نماییم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: