• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-6494-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

همزمان با یازدهمین کنگره شعر عاشورایی قروه؛

246 قطعه عکس به دبیرخانه سوگواره عکس عاشورایی ارسال شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیجار با اشاره به برگزاری سوگواره عکس عاشورایی از برنامه های کنگره آیین های عاشورایی گفت: بعد از اعلام فراخوان این جشنواره 246 قطعه عکس از عکاسان استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، مهدی سلطانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یازدهمین کنگره سراسری شعر عاشورایی و نخستین کنگره آیین‌های عاشورایی در اولین روزهای آبان سال جاری در سه بخش شعر، عکس و آیین‌های عاشورایی در شهرستان‌های سنندج، قروه و بیجار برگزار می‌شود .

وی ادامه داد: سوگواره استانی عکس عاشورا، یکی از بخش های نخستین کنگره آیین های عاشورایی است که دبیری این بخش به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بیجار واگذار شد .

سلطانی به اعلام فراخوان بخش عکس در سطح استان اشاره و عنوان کرد: علاقه مندان به شرکت در این بخش تا 22 مهر جاری مهلت داشتند که آثار خود را در دو بخش عکس موبایلی و عکس حرفه‌ای به دبیرخانه سوگواره ارسال کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیجار همچنین گفت: بعد از اتمام مهلت ارسال آثار، 246 قطعه عکس به دبیرخانه این سوگواره ارسال شد که بعد از بازبینی آثار رسیده، کار داوری این بخش به داوران سوگواره واگذار شده است.

وی مسعود مرادسلیمی، جمشید فرجوندفردا و ناصر محمدی زنجانی را داوران بخش عکس نخستین کنگره آیین‌های عاشورایی اعلام کرد و افزود: در آیین اختتامیه از شش اثر برگزیده موبایلی و حرفه‌ای قدردانی می شود.

سلطانی، از برپایی نمایشگاه آثار منتخب نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: 36 عکس منتخب هیئت داوران در قالب نمایشگاهی در سه شهرستان قروه، سنندج و بیجار در معرض دید عموم مردم قرار خواهد گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: