• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-6691-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری سنندج:

تولید بیش از 14 هزار تن آسفالت طی 6 ماهه اول امسال

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری سنندج از تولید 14 هزار و 240 تن آسفالت در شش ماهه نخست سال 97 خبر داد و گفت: بیش از 7840 تن از آسفالت های تولید شده صرف  آسفالت پروژه های عمرانی شد.
فرشاد منبری در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: بهسازی و آسفالت معابر از عمده  فعالیت هایی است که شهرداریها به منظور رفاه حال شهروندان در دستور کار خود قرار می دهد.
سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری سنندج در راستای رسالت کاری خود که تولید مستمر آسفالت به منظور بهسازی معابر، محلات و خیابانهای سطح شهر است، اقدام به تولید آسفالت می کند.
وی از تولید و توزیع بیش از 14 هزار و 240 تن آسفالت در شش ماهه نخست سال 97 خبر داد و گفت: بخشی از آسفالت محلات و معابر و همچنین اجرای پروژه های عمرانی در سطح مناطق و نواحی توسط شهرداری و برخی از طرح ها هم با همکاری پیمانکاران اجرا می شود.
مهندس منبری افزود: بیشترین حجم آسفالت توزیع شده در شش ماهه نخست سالجاری مختص به پروژه های عمرانی با 7 هزار و 840 تن بوده است.
وی بیان کرد: از این مقدار آسفالت تولید شده توسط این سازمان دو هزار و 172 تن در سطح شهرداری منطقه یک، یک هزار و 827 تن در حوزه شهرداری منطقه دو، یک هزار و 707 تن در سطح شهرداری منطقه سه تولید، توزیع و پخش شد و 691 تن هم صرف بهسازی و آسفالت معابر  ناحیه بهاران  شد.
رئیس سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری سنندج اعلام کرد: علاوه بر آسفالت ریزی در پروژه های عمرانی و زیرسازی معابر در طی شش ماهه اول سال جاری نیز ده هزار و 12 تن اساس و 190 تن نخودی در سطح شهر نیز پخش شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: