• یکشنبه ۲۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-4894-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

مدیر کل فنی و حرفه ای استان کردستان:

برپایی رویدادهای فرهنگی زیرساختی برای توسعه اقتصادی و سیاسی استان است

مدیرکل فنی و حرفه ای استان کردستان، ضمن اشاره به اینکه برگزاری چنین نمایشگاه هایی ارزشمند است، اظهار کرد: برگزاری رویدادهای فرهنگی از جمله نمایشگاه کتاب می تواند در ارتقا توسعه فرهنگی استان نقش مهمی داشته باشد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، سید جمیل احمدی در بازدید از غرفه انتشارات جهاددانشگاهی کردستان در هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان به افرایش و تداوم برگزاریچنین جشنواره هایی در استان تاکید کرد و افزود: برپای رویدادهای فرهنگی زیر ساختی برای توسعه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است و باید این مهم را جدی گرفت.

وی با اشاره به اینکه حضور آحاد مردم در این نمایشگاه چشمگیر بوده است، گفت: این حضور پررنگ مردم کردستان در چنین نمایشگاه هایی نشانه فرهنگی و اهل کتاب بودن این دیار است و این جای خرسندی دارد .

احمدی در خصوص افزایش سرانه کتاب، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه قیمت کتاب بالا است باید متولیان امر برای خرید کتاب توسط مردم بن های تخفیف صادر کنند تا جامعه بیشتر برای خرید کتاب ترغیب شوند.

وی در پایان یاد آور شد: امیدوارم با اطلاع رسانی دقیق بیشتر مردم را به این رویداد فرهنگی دعوت کنند چون مردم کردستان اهل فرهنگ بوده و فرهنگ دوست هستند .

گفتنی است: هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان از تاریخ 18الی 23 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های سنندج برپا می باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: