• شنبه ۲۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-4694-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

هشتمین نمایشگاه کتاب کردستان با 22 غرفه میزبان کودکان است

 مسئول  کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی هشتمین نمایشگاه کتاب کردستان گفت: این نمایشگاه با ٢٢ غرفه در طول برگزاری مدت زمان نمایشگاه میزبان کودکان و نوجوانان است.

کورش احمدی در گفت وگو با ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان ٢٢ غرفه از ٢٣٠ غرفه خود را به بخش کودکان و نوجوانان اختصاص داده و در مدت برگزاری نمایشگاه میزبان مخاطبان خود است.

وی اضافه کرد: در بخش کودک هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب استان کردستان ٤٣ ناشر کتاب کودک و نوجوان شرکت کرده اند و حدود ١٨ هزار و ٥٠٠ عنوان کتاب خود را در ٢٠ غرفه به کودکان عرضه می کنند.

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی هشتمین نمایشگاه کتاب کردستان افزود: ٢ مورد از غرفه های کودکان و نوجوان نیز به بخش ایستگاه نقاشی و قصه گویی کودکان و تئاتر عروسکی اختصاص داده شده است.

احمدی گفت: بخش کودک هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب استان کردستان از بخش های پر مخاطب این نمایشگاه است و همه روزه مورد استقبال کودکان و نوجوانان قرار می گیرد.

این نمایشگاه از ١٨ تا ٢٣ مهر ٩٧ در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی شهر سنندج دایر است .

این دوره از نمایشگاه کتاب با شرکت ٣٦٢ ناشر و نمایندگی داخلی شامل ١٩٥ ناشر مستقل، ١٥٧ ناشر نمایندگی، ١٠ ناشر استانی و ٥٢ ناشر لاتین بر پا شده است.

کتاب های این نمایشگاه با حداقل ٣٠ درصد تخفیف شامل ٢٠ درصد از طریق بن های خرید کتاب و تخفیف ١٠ درصدی ناشران به علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی عرضه می شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: