• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-8090-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

رئیس جهاددانشگاهی کردستان:

جشنواره استانی انار اورامان باید زمینه برگزاری جشنواره در سطح ملی را فراهم کند

رئیس جهاددانشگاهی کردستان گفت: برگزاری موفق جشنواره استانی انار علاوه بر کسب اعتبار برای استان، باید زمینه پایه‌ریزی برگزاری جشنواره ملی انار اورامان در سال‌های آتی را فراهم کند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، چیا سهراب نژاد امروز (19 مهر) در سومین جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره انار اورامان، اظهار کرد: از آغاز برنامه‌ریزی و اطلاع رسانی در خصوص جشنواره انار اورامان، استقبال زیادی از این برنامه شده و مخاطبان زیادی چگونگی اجرای این جشنواره را دنبال می‌ کنند و این استقبال، ضرورت برگزاری هرچه بهتر این برنامه را دو چندان می‌کند.

وی افزود: این جشنواره در سه حوزه برگزار می‌شود که ابتدا به مدت سه روز در 4 روستای ژیوار، بلبر، سلین و ناو با حضور خبرنگاران و عکاسان و علاقمندان به حضور در جشنواره برگزار می‌شود و اختتامیه رسمی آن نیز در سنندج با تقدیر از عکاس بهترین تک عکس، بهترین مجموعه عکس و بهترین یادداشت و گزارش نیز با رای داوران و با حضور مسئولان استان برگزار خواهد شد.

رئیس جهاددانشگاهی کردستان عنوان کرد: سمینار تخصصی این جشنواره نیز که سومین حوزه برگزاری جشنواره است، با مسئولیت دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری موفق جشنواره انار علاوه بر کسب اعتبار برای استان، باید زمینه پایه ریزی برگزاری جشنواره ملی انار اورامان در سال‌های آتی را فراهم کند.

وی با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته برای برگزاری این جشنواره، عنوان کرد: افراد زیادی از سراسر استان برای حضور در جشنواره از طریق تورهای گردشگری و ... ثبت نام کرده‌اند که با توجه به این حجم از حضور مخاطب، امنیت و نظم مراسم بحث مهمی است که باید با همکاری ادارات مختلف تامین شود.

در ادامه اعضای جلسه نیز به منظور برگزاری هرچه بهتر این جشنواره نظرات خود را بیان و آمادگی خود را برای همکاری در جشنواره اعلام کردند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: