• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-5790-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

معاون آموزش و پژوهش محیط زیست کردستان:

حفاظت محیط زیست با همیاری سمن‌ها میسر می شود

معاون آموزش و پژوهش محیط زیست کردستان، گفت: تشکیلات و اهداف محیط زیست بنا بر تربیت و آموزش 80 میلیون حافظ محیط زیست است و این حفاظت ها به کمک و همیاری تشکل ها به انجام می‌رسد.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، نبی احسنی امروز( 15 مهر) در سومین نشست نمایندگان محیط زیست، با بیان اینکه تشکل‌ها باید مستقل باشند، اظهار کرد: هدف از ارتباط و همفکری سمن ها با محیط زیست آبادی و حفاظت از محیط زیست استان است چرا که مشکلات محیط زیست روز به روز بیشتر می‌شود.

وی تصریح کرد: تشکیلات و اهداف محیط زیست بنا، بر این است که بتواند 80 میلیون حافظ محیط زیست را تربیت و آموزش بدهند و این حفاظت ها به کمک و همیاری تشکل ها به انجام می رسد.

معاون آموزش و پژوهش محیط زیست کردستان، افزود: افراد می‌توانند در سامانه سازمان، مشکلات محیط زیست، درخواست های مردم و مطالبات سمن ها در مورد بررسی و به ثبت برسانند.

احسنی با اشاره به اینکه تشکل ها از آب و خاک این مملکت حفاظت می کنند، بیان کرد: سازمان محیط زیست علیرغم مشکلات زیاد، بر این باور هستند که سمن ها باید در عرصه باشند و باید همیشه در ارتباط با محیط زیست باشند.

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری تشکل ها به استانداری و فرمانداری توانستند در بسیاری از مشکلات محیط زیست ثاثیر گذار باشند و مردم تمایل بیشتری به کمک کردن در محیط زیست استان هستند.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: