• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-2692-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

هر گونه اقدام تحریک آمیز دشمنان را به شدت پاسخ می دهیم

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: ما هیچگاه اجازه نخواهیم دادکه دشمنان فعالیتی برضد کشور انجام دهند و اگر عملیات تحریک آمیزی از سوی آن ها دیده شود به شدت تنبیه خواهند شد.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، سردار محمدحسین رجبی، در رزمایش محرم دو که امروز، 15 مهرماه در کوهستان شاهو شهرستان کامیارن برگزار شد، اظهار کرد: رزمایش محرم دو توسط سپاه پاسداران استان کردستان در کوهستان شاهو در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه هر رزمایشی سناریوی خاصی دارد، افزود: قسمت اول این رزمایش با عنوان دفاع شهری در سنندج برگزار شد و قسمت دوم آن نیز در یک منطقه وسیع عملیاتی اجرا می‌شود.

سردار رجبی تاکید کرد: در این رزمایش شاهد استفاده از متنوع‌ترین اقدامات تاکتیکی، سلاح، تجهیزات و جنگ‌افزارها توسط نیروها هستیم.

وی با بیان اینکه ارزیابی این رزمایش توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، بیان کرد: با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته از این رزمایش تمام بخش‌های آن در حد مطلوب بوده است.  

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان اعلام کرد: مرحله اول رزمایش بسیج، دفاع شهری بود که داخل شهر برگزار شد و امروز برای انجام بخش عملیاتی رزمایش به کوهستان شاهو آمده‌ایم.

وی با اعلام اینکه زمانبندی در این رزمایش بسیار حائز اهمیت بوده است، عنوان کرد: اجرای توپخانه، هوانیوز، هلی برن این رزمایش به موقع و سر ساعت انجام شد که این امر نشان از هماهنگی در اجرالی این رزمایش دارد.

وی با بیان اینکه تمام مجموعه برنامه ها خوب اجرا شده است، یادآور شد: ما هیچگاه اجازه نخواهیم دادکه دشمنان فعالیتی برضد کشور انجام دهند و اگر عملیات تحریک آمیزی از سوی آن ها دیده شود به شدت تنبیه خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: