• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-2392-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

رئیس سابق دادگستری استان کردستان:

نظام از پشتوانه محکمی در استان کردستان برخوردار است

رئیس سابق دادگستری استان کردستان گفت: امنیت خوبی در استان حاکم بوده و نظام جمهوری اسلامی ایران از پشتوانه محکمی در استان برخوردار است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، علی اکبر گروسی در مراسم تودیع خود که  یکشنبه (15 مهر) با حضور محسنی اژه‌ای، معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه در مجتمع فجر سنندج برگزار شد، اظهار کرد: در استان کردستان میان مسئولان همدلی و اتحاد و اهتمام خوبی در جهت خدمت رسانی به مردم وجود دارد.

وی افزود: استان کردستان یک استان زرخیزاست و در چند سال متوالی اخیر، مقام دوم تولید گندم را در کشور بدست آورده‌ایم.

رئیس سابق دادگستری استان کردستان با اشاره به ظرفیت‌های استان در بخش آب و خاک و نیروی انسانی و ...، عنوان کرد: اگر دولت به این استان توجه کند می‌تواند حتی در دور زدن تحریم‌های دشمن از این استان شروع کند و به مقابله با تحریم‌ها برود.

وی با بیان اینکه در استان کردستان زمینه برای سرمایه گذاری و گردشگری وجود دارد، ادامه داد: امنیت خوبی در استان حاکم بوده و نظام از پشتوانه محکمی در استان برخوردار است.

گروسی تصریح کرد: در استان کردستان جرم خشن وجود ندارد و مردمان این استان، صبور، انقلابی،  مهمانواز و قدردان مسئولان هستند.

وی افزود: مردم کردستان نسبت به قانون تمکین و فرمانبرداری دارند و این یک امتیاز بزرگ برای استان است.

رئیس سابق دادگستری استان کردستان در ادامه ذکر کرد: علی رغم مشکلات مالی و نیروی انسانی که دامنگیر قوه فضاییه است اما بنای کار ما بر پاسخگوی مراجعان بوده است.

وی تسهیل در دسترسی به خدمات قضایی، استفاده از آخرین شیوه‌های دادرسی الکترونیکی، کاهش طول رسیدگی به پرونده‌ها، توجه به دغدغه‌های مردم، پیشگیری از وقوع جرم و کاهش جمعیت کیفری را از جمله دیگر اقدامات صورت گرفته برشمرد.

گروسی خاطرنشان کرد: به بحث ابلاغ الکترونیکی هم بسیار توجه کرده‌ایم که باعث شده میزان نقض آرا به کمتر از پنج درصد برسد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: