• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-1097-5
  • خبرنگار : 68025
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی بیجار افتتاح شد

با حضور رییس جهاد دانشگاهی استان کردستان و هیات همراه و مسولان شهرستان مرکز نوآوری و شکوفایی شهرستان بیجار افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان چیا سهراب نژاد رییس جهاد دانشگاهی استان کردستان امروز (شنبه، ۱۴ مهر) در آئین افتتاح مرکز نوآوری و شکوفایی خلاقیت شهرستان بیجار که در مرکز جهاد دانشگاهی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: پتانسیل شهرستان بیجار دلیل افتتاح مرکز نو آوری و گسترش فعالیت های جهاد دانشگاهی بیجار است .

وی افزود: جهاد دانشگاهی و پارک علم و فن آوری به سهم خود این قدم را برداشته است اما اگر می خواهیم شهرستان بیجار به جایگاه واقعی خود برسد و بستری برای جوانان این شهرستان فراهم شود تا ایده و خلاقیت خود را به نتیجه برسانند مستلزم حمایت مدیران شهرستانی است .

رییس جهاد دانشگاهی استان کردستان با بیان اینکه فراهم شدن این بستر به حمایت مدیران شهرستانی از این مرکز بستگی دارد ، گفت: قدم اول برای این حمایت بحث تامین مالی است و اگر پشتوانه مالی وجود داشته باشد مشکلی در بحث علمی وجود ندارد .

وی با اعلام اینکه این آئین در واقع افتتاح دو مرکز بود است ، تصریح کرد: با افتتاح مرکز نو آوری ساختمان جدید جهاد دانشگاهی بیجار نیز به بهره برداری رسیده است و این دو مرکز مکمل یکدیگر هستند .

سهراب نژاد با ذکر اینکه جهاد دانشگاهی در کشور به عنوان نهاد انقلابی در حوزه های مختلف سرآمد است ، ادامه داد: باید این کار در استان کردستان صورت گیرد و در این زمینه شهرستان بیجار بهترین بستر برای این کار را دارد .

وی با تأکید بر اینکه جوانان شهرستان بیجار برای پیدا کردن شغل و کسب آموزش به سایر شهر ها مهاجرت می کنند، خاطرنشان کرد: با حمایت مسئولان باید مهاجرت را به صورت معکوس برگردانیم .

قابل ذکر است در پایان این مراسم سهیل جمشید پور به عنوان مسئول مرکز نو آوری و شکوفایی خلاقیت شهرستان بیجار معرفی شد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: