• پنجشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-797-5
  • خبرنگار : 68025
  • منبع خبر : گفتگو

کمپین نه به اعتیاد در بیجار تشکیل شد

مسئول واحد بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان  بیجار گفت: کمپین نه به اعتیاد امروز با هدف فرهنگ سازی در شهر بیجار تشکیل شد.
 ایرج علی غفاری امروز (پنج شنبه، ۱۲ مهر)  در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا  منطقه کردستان با اشاره به اینکه این کمپین با همکاری کمپ احیاگران راه سلامت و واحد بهداشت روان شبکه بهداشت این شهرستان تشکیل شده است، اظهار کرد: هدف از تشکیل این کمپین فرهنگ سازی و استفاده از ظرفیت جامعه در مبارزه با پیشگیری از اعتیاد تشکیل شده است .

وی اعتیاد را یکی از آسیب های اجتماعی دانست و تاکید کرد: تلاش و مشارکت همگانی یکی از فاکتور های مهم و اساسی در مبارزه و پیشگیری از این پدیده شوم به حساب می آید .

کارشناس مسئول واحد بهداشت و روان شبکه بهداشت بیجار با بیان اینکه جامعه هدف این کمپین بسیار گسترده است، گفت: آحاد مختلف مردم همچون، هنرمندان، فعالان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، کارمندان، کسبه و سایر افراد حاضر در جامعه هدف این کمپین است .

وی با اعلام اینکه مبارزه با این پدیده شوم نباید فقط به هفته اعتیاد اختصاص پیدا کند ، تصریح کرد: باید در طول سال با برگزاری برنامه های مفید و متنوع همشهریان را با خطرات مصرف مواد مخدر و دخانیات آگاه ساخت تا جامعه ای عاری از مواد مخدر را داشته باشیم .
غفاری در پایان یادآور شد: ضمن تشکر از کمپ احیاگران راه سلامت از همه عزیزانی که در این برنامه همکاری لازم را مبذول داشته اند قدرانی و ابراز امیدواری کرد در آینده با همکاری مردم، افراد تاثیرگذار و نهادهای مختلف گام های مثبتی در پیشگیری و مبارزه با اعتیاد برداشته شود .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: