• دوشنبه ۲۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 976-3793-5
  • خبرنگار : 68025
  • منبع خبر : گزارش

رشد اقتصادی ایران پس از تحریم ها

نماینده ولی فقیه در استان کردستان: با وجود تحریم ها رشد اقتصادی ایران به شدت در حال بالا رفتن است .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان امروز (دوشنبه، ۲۶ شهریور) در تجمع عظیم عاشوراییان شهرستان بیجار که در میدان آیت الله فاضل گروسی این شهر برگزار شد، با اشاره به برگزاری هر ساله این تجمع اظهار کرد: برگزاری هرساله این تجمع عظیم یک شور و عشق به امام حسین(ع) است .

وی با بیان اینکه اولین عزاداری را حضرت محمد(س) برای امام حسین(ع) برگزار کرد، افزود: پیامبران و امامان به این چنین عزاداری ها یی افتخار می کردند و و ما هم به وظیفه خود هر ساله در این تجمع عظیم شرکت می کنیم .

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه ۸ سال دفاع مقدس ثمرات و برکاتی را شامل جامعه کرد، گفت: نیروهای تربیت شده در این ۸ سال یکی از ثمرات و برکات این جنگ بود که می توان در این زمینه به سردار سلیمانی اشاره کرد .

وی با تأکید بر اینکه خون حسین بن علی(ع) در رگ های رهبر انقلاب است، خاطرنشان کرد: به برکت این عزاداری ها و وجود مقام معظم رهبری، آمریکا دست پاچه شده است و به ثمرات این حماسه ها قدرت جهانی نیز شکسته می شود .

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در پایان با اشاره به اینکه تحریم ها رشد اقتصادی ایران را به شدت بالا می برد، یادآور شد: با وجود تحریم ها صادرات غیر نفتی و تولید به سرعت در حال رشد است .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: