• شنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-895-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

اختصاص چهار میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار به احداث اماکن ورزشی مریوان

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از اختصاص اعتبار چهار میلیارد و 500 میلیون تومان به احداث اماکن ورزشی از سوی فرماندار مریوان خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در خصوص وضعیت اماکن ورزشی مریوان، با فرماندار این شهرستان دیدار کرد .

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در این دیدار اظهار کرد: فرماندار مریوان چهار میلیارد و پانصد میلیون تومان را به احداث اماکن ورزشی شهرستان اختصاص داد .

حامد جولائی خاطر نشان کرد: این اعتبار جهت آغاز احداث خانه‌های تکواندو و بوکس، پیست تارتان، هتل ورزش، تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی در شهرستان اختصاص داده شده است .

وی به پتانسیل‌های مناسب در شهرستان مریوان اشاره کرد و گفت: با توجه به استعدادهای موجود شهرستان در رشته بوکس، تکواندو و دو ومیدانی و پیگیری‌های صورت گرفته دستگاه ورزش و جوانان از سوی فرماندار مریوان اعتبار قابل توجهی به احداث این اماکن ورزشی اختصاص داده شد .

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های توسعه زیر ساخت‌های ورزشی در شهرستان‌های استان توجه مضاعف فرمانداران است که این انتظار می‌رود این مسئله به مرحله اجرا برسد.

جولائی در ادامه از برگزاری رقابت‌های رکورد زنی کشوری در شهرستان مریوان با ورزشکاران خوب ایران خبر داد .

وی در پایان یادآور شد: دستگاه ورزش و جوانان استان حمایت‌های خود را در برگزاری رقابت‌های رکورد زنی کشوری رشته‌های مختلف ورزشی در مریوان اعلام می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: