• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-4394-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان خبر داد:

اسکان 93 هزار نفر روز میهمان در مراکز اقامتی آموزش و پرورش کردستان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان گفت: از ابتدای فعالیت مراکز پذیرش و اسکان میهمانان تابستانی تاکنون، 93 هزار و 606 نفرروز میهمان در مراکز اقامتی استان پذیرش شده‌اند.

نظام مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: از ابتدای فعالیت ستادهای اسکان استان تا روز شنبه 20 مرداد ماه 97، تعداد 31 هزار و 202 نفر میهمان در قالب هشت هزار و 667 خانوار در مراکز اقامتی آموزش و پرورش کردستان پذیرش و اسکان داده شده‌اند که این تعداد شامل 93 هزار و 606 نفر روز میهمان است.

وی از آماده سازی و تجهیز 130 مدرسه با 990 کلاس برای پذیرش و اسکان میهمانان در تابستان 97 خبر داد و گفت: از این تعداد کلاس، 190 اتاق به صورت ویژه، 650 اتاق از نوع الف و 150 اتاق نیز از نوع ب برای اسکان فرهنگیان و میهمانان فراهم شده است .

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان با اشاره به اینکه مدت زمان اسکان تابستانی از 24 خرداد لغایت 15 شهریور ماه سال جاری خواهد بود، عنوان کرد: میهمانان فرهنگی می‌توانند از طریق سامانه http://eskan.medu.ir نسبت به رزرو اینترنتی برای اسکان اقدام کنند .

وی با بیان اینکه امسال تعداد 16 مرکز پذیرش به منظور پذیرش و خدمت رسانی به میهمانان فرهنگی در ایام تابستان در سطح استان پیش بینی شده است، خاطرنشان کرد: در این راستا در مراکز اسکان سطح ویژه، فرش، تلویزیون، تخت، یخچال و سایل سرمایشی و گرمایشی، پتو و بالش با حمام و آشپزخانه مشترک در نظر گرفته شده است .

مرادی با اشاره به اینکه این مراکز از ساعت هشت صبح الی 24 دایر و پاسخگوی فرهنگیان و مسافران تابستانی هستند، خاطرنشان کرد: تعداد 400 نفر از عوامل اجرایی نیز در سطح استان آماده ارائه خدمات به میهمانان تابستانی هستند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: