• شنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-3894-5
  • خبرنگار : 68027
  • منبع خبر : گزارش

تقدیر از آژانس تاکسی تلفنی مروج کتاب خوانی در سنندج

مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان با حضور در آژانس تاکسی تلفنی شکوه آبیدر سنندج از بانیان اقدام به ترویج فرهنگ کتابخوانی تقدیر به عمل آورد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان، با حضور در آژانس تاکسی تلفنی شکوه آبیدر سنندج که با دایرکردن قفسه ویژه کتابخوانی، مشتریان خود را به مطالعه دعوت می کرد، اظهار کرد: این اقدام بسیار جالب توجه در عین حال اثرگذار است و می تواند الگویی برای سایر اصناف باشد که با مردم ارتباط مستقیم دارند .

وی با اشاره به اهمیت تاکسی تلفنی ها در ترویج فرهنگ کتابخوانی تصریح کرد: آژانس های تاکسی تلفنی به واسطه ارتباطی که با مردم دارند می توانند با اقدامات سازنده در جهت دهی افکار عمومی نقش بسزایی داشته باشند و ترویج فرهنگ کتابخوانی یکی از این مقوله هاست .

احمدی با تاکید بر امر نهادینه سازی فرهنگ مطالعه افزود: همگان می توانند با اقدامات مفید و سازنده به ارتقای سطح آگاهی و بصیرت و در نهایت سعادتمندی در جامعه کمک کنند .

وی با اعلام اینکه کتابخانه های عمومی از اشخاص حقیقی و حقوقی مروج کتاب خوانی حمایت می کند، خاطرنشان کرد: مقوله کتاب بسیار ارزشمند و اثرگذار است و جامعه را به سمت و سوی روشنی و سعادت هدایت می کند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان با بیان اینکه نمونه هایی از این دست در استان کردستان به وفور یافت می شوند، عنوان کرد: این اداره تاکنون از برخی مکان هایی که به این مقوله توجه نشان داده اند و در راستای ترویج مطالعه گام برمی دارند تقدیر کرده است .

وی در پایان یادآورشد: آزمایشگاه راژه سنندج، آرایشگاه آرومد سنندج، یک واحد نانوایی در مریوان و همچنین این آژانس تاکسی تلفنی از جمله مواردی هستند که در یک سال گذشته از آن ها تقدیر شده است .

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: