• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-9891-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

استاندار کردستان:

امكانات وزارت صنعت ياريگر ظرفيت‌هاى كردستان در راستاى توسعه شود

استاندار كردستان، خواستار كمك هرچه بيشتر وزارت صنعت براى استفاده از ظرفيت هاى كردستان در راستاى هم افزايى و ايجاد توسعه در استان شد.

به گزارش ایسنا، منطقه كردستان، بهمن مرادنيا امروز در جلسه مشترك شوراى برنامه ريزى و شوراى معادن استان كه با حضور دكتر راضيه لك معاون وزير و رئيس سازمان زمين شناسى و اكتشافات معدنى كشور در سنندج برگزار شد، با استناد به سخنان دكتر لك در خصوص ظرفيت هاى معدنى و پهنه هاى دست نخورده كردستان، اظهار کرد: كمك كنيد با امكاناتى كه در اختيار شماست و ظرفيت هايى كه كردستان دارد هم افزايي ايجاد كنيم. 

وى با اشاره به نقشه بردارى انجام شده طى ماه گذشته در كردستان، افزود: اميدواريم اين كار سريع تر ادامه پيدا كند و ما هم از راهكار قانونى براى استخراج معادن كه موجب ايجاد ثروت در استان مى شود استفاده كنيم. 

مرادنيا همچنين ابراز اميدوارى كرد: بحث ژئوفيزيك هوايى منطقه ديواندره در برنامه هاى وزارت براى كردستان قرار گيرد و به عنوان مصوبه جلسه شوراى برنامه ريزى استان در زمينه مطالعات بيشتر در كردستان، همكارى ها افزايش يابد.
 
استاندار كردستان در ادامه بر درخواست مديركل صنعت، معدن و تجارت استان مبنى بر نياز استان به آزمايشگاه، امكانات و نيروى انسانى تاكيد كرد. 

وى در بخش ديگرى از سخنان خود از مديركل صنعت، معدن و تجارت استان خواست نظارت بر بر نحوه واگذارى ها افزايش يابد و اگر ابهامى براى مردم وجود دارد شفاف سازى شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: