• دوشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-6690-5
  • خبرنگار : 68015
  • منبع خبر : گزارش

در سه ماهه نخست سال‌جاری رقم خورد؛

رشد 16 درصدی کشته های تصادفات جاده‌ای در کردستان

معاون عمرانی استاندار کردستان با اشاره به اینکه طی سه ماهه نخست سال‌جاری 81 نفر در سوانح جاده‌ای استان کردستان کشته شده‌اند، گفت: این رقم نشان دهنده رشد 16 درصدی این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان امیر قادری، در جلسه کمیسیون ایمنی راه ها و سوانح رانندگی استان که در معاونت عمرانی استانداری برگزار شد با اعلام اینکه طی سه ماهه نخست سال‌جاری 81 نفر در سوانح جاده‌ای استان کشته شده اند، گفت: این تعداد منجر به رشد 16 درصدی این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شده است.

وی این آمار را بسیار نگران‌کننده اعلام و اظهار کرد: باید تمامی دستگاه‌ها باد تلاش کنند تا این میزان از تصادفات را کاهش داد.

معاون عمرانی استاندار کردستان تحقق این مهم را نیازمند تدوین برنامه‌هایی با رویکرد فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی دانست و گفت: باید توجه داشت که پرداختن به این برنامه‌ها با خلاقیت و ارائه روش‌های نوین و کاربردی لحاظ شود.

وی با ذکر اینکه تیمی با مسئولیت دفتر فنی استانداری کردستان تشکیل می شود، خاطرنشان کرد: این تیم با رصد نقاط اولویت‌دار در جاده‌های استان نسبت به رفع نوافص در این محورها وارد عمل خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: