• دوشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-1995-5
  • خبرنگار : 68015
  • منبع خبر : گزارش

به میزبانی سنندج:

رقابت‌های مچ اندازی قهرمانی کردستان برگزار شد

رقابت‌های مچ اندازی قهرمانی بانوان و آقایان استان در سنندج برگزار شد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، رقابت‌های مچ‌اندازی قهرمانی مردان و زنان کردستان در دو بخش دست راست و چپ دست  در سنندج برگزار شد و در نهایت با قهرمانی تیم‌های سنندج و دیواندره به کار خود پایان داد.

در این رقابت‌ها ۴۰ ورزشکار در قالب ۹ تیم در بخش مردان از شهرستان‌های سنندج، دیواندره، دهگلان، قروه و حسن آباد یاسوکند و ۲۳ ورزشکار دختر از شهرستان‌های سنندج، بانه و دیواندره در دو بخش دست راست و دست چپ به مصاف هم رفتند.

در نتایج تیمی بخش مردان، باشگاه ارسطو از سنندج با ۶۷ امتیاز مقام نخست هر دو بخش دست راست و دست چپ را به خود اختصاص داد، شهر حسن آباد یاسوکند توانست با کسب ۳۴ امتیاز مقام دوم بخش دست راست را از آن خود کند و شهرستان دهگلان با ۳۲ امتیاز جایگاه سوم بخش دست راست و شهرستان‌های دیواندره و قروه با ۱۷ امتیاز به صورت مشترک جایگاه سوم بخش دست چپ را بدست آوردند.

همچنین در نتایج تیمی بخش دختران، باشگاه ژوانگه از شهرستان دیواندره با کسب ۵۴ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و باشگاه ذوالفقار سنندج و شهرستان بانه به ترتیب هر کدام با ۲۷ و ۲۴ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

نفرات برتر این مسابقات به رقابت‌های قهرمانی کشور که در روزهای ۲۰ تا ۲۲ تیربه میزبانی شهرستان شیراز برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: