• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-8191-5
  • خبرنگار : 68027
  • منبع خبر : گزارش

/معرفی ظرفیت های الگوی نوین طرح توسعه مشاغل خانگی/

درخشش زیورآلات بر گردن مشاغل خانگی

زیورآلات سازی از جمله مشاغل خانگی است که می تواند زمینه اشتغال پایدار خانگی را برای زیورآلات سازان فراهم کند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، قدمت زیورآلات سازی کمتر از قدمت آدمی بر روی زمین نیست و شناخت و قدرت یک تمدن در زمان قدیم همسو با توسعه صنایع از جمله زیورآلات بوده است.

ایرانیان باستان پیشگامان ساخت زیورآلات بوده اند که اکنون این آثار در تمام موزه ها و کلکسیون ها جهان خود نمایی می کند. با گام نهادن صنعت زیورآلات به قرن 20 و 21 تغییر و تحول هایی در این صنعت صورت گرفت و سبک هایی از سایر کشورهای جهان با سبک های ایرانی ترکیب شده و صنعتی جدید را به وجود آورده است.

اکنون با توجه به نیازهای جامعه، صنعت زیورآلات سازی می تواند از جمله پردرآمد ترین مشاغل قرار بگیرد؛زیورآلات سازی در رسته مشاغل خانگی قرار می‌گیرد که می‌تواند به عنوان یک شغل برای افرادی که امکان اشتغال آنان در فضای کسب و کار بیرون از منزل فراهم نیست، به کار گرفته شود

با توجه به موارد ذکر شده جهاددانشگاهی کردستان، در ادامه رسالت خود، در تلاش است تا در راستای رسیدن فرد به موقعیت شغلی برتر در بازار کار رشته «زیورآلات سازی» کمک کننده بوده و به عنوان تسهیل‌گر در حوزه مشاغل خانگی، ضمن ارائه خدمات توانمندسازی، فرصتی را ایجاد کند تا زیورآلات سازان علاقه‌مند صاحب‌فن در این زمینه، کسب و کار خود را در خانه‌شان راه‌اندازی کرده و از طریق اتصال به برندها و پشتیبانان ملی و استانی محصولات(کالا و خدمات) خود را به فروش برسانند.

این فرصتی برای افراد تازه کار است که مهارت های خود را به نمایش بگذارند و به صورت جدی واردعرصه تولید زیورآلات شوند.

کارشناسان جهاددانشگاهی از اول تا پایان کار در کنار علاقه مندان و متقاضیان زیورآلات سازی در طرح توسعه مشاغل خانگی خواهند بود و همه خدمات در مقوله توانمند سازی و ایجاد بازار فروش را فراهم خواهد آورد.

همگام با پیشرفت مشاغل اینترنتی، زیورآلات ساز میتواند با فعالیت در سایت مستقل این امکان را برای خود فراهم کند که به طور مستقیم با متقاضیان اقدام به همکاری و مشارکت در تولید پروژه نماید.

در نهایت اینکه زیورآلات ساز می توانند در صورت گسترش کار، با استفاده از ظرفیت های موجود در طرح مشاغل خانگی، کار خود را توسعه داده وکسانی دیگری را در کنار خود به خدمت بگیرد .  

علاقمندان برای شرکت در این پروژه کارآفرینی با مراجعه به سایت طرح توسعه مشاغل خانگی به آدرس  www.inhb.ir   نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: