• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-2993-5
  • خبرنگار : 68015
  • منبع خبر : گفتگو

حضور درخشان پارک علم و فناوری کردستان در نمایشگاه اینوتکس 2018

کارشناس فنی تخصصی مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان سنندج گفت: پنج شرکت از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری کردستان در نمایشگاه اینوتکس 2018 حضور دارند .

سیروان نصیری در گفت و گو با ایسنا، منطقه کردستان با اشاره به حضور درخشان واحدهای فناور پارک علم و فناوری کردستان در نمایشگاه اینوتکس 2018، اظهار کرد: در نمایشگاه اینوتکس 2018، صاحبان کسب و کارهای نوپا به معرفی محصولات و خدمات خود به علاقه‌مندان و سرمایه گذاران می‌پردازند.

وی با اعلام اینکه نمایشگاه اینوتکس یک رویداد منحصر در حوزه فناوری و نوآوری در منطقه است که هر ساله با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود، افزود: پارک علم و فناوری کردستان برای اولین بار به همراه  پنج  شرکت تحت حمایتش در این نمایشگاه حضور یافته است.

کارشناس فنی تخصصی مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان سنندج، با بیان اینکه از جمله برنامه‌های نمایشگاه اینوتکس 2018 برپایی نشست‌ها، گفت و گوهای جمعی و کارگاه‌های آموزشی توسط صاحبان کسب و کارهای موفق و مدرسان برجسته این حوزه است، افزود: اهم برنامه‌ها و رویدادهایی که در این نمایشگاه اجرا می شود می‌توان به به ماراتن برنامه‌نویسی، رویدادهای تناظریابی، اینوتکس تلنت، نشست شبکه‌سازی نوآوری، رویداد استیج، نشست تجاری فناوری دی هشت، نشست های رودرو، اینوتک سلامت و... اشاره کرد .

وی واحدهای فناور پارک علم و فناوری کردستان حاضر در نمایشگاه را شامل «ژرفا شبکه سنه»، «سانیار فناوران مانا»، «کارا کنترل هوشمند»، «تحلیلگران داده آبیدر» و «نوآوران هوشمند چابک» دانست.

نصیری با ذکر اینکه نمایشگاه اینوتکس 2018 یکی از مطرح‌ترین نمایشگاه سطح کشور است، گفت: اهداف برگزاری این نمایشگاه در راستای مسیر دادن به نحوه تفکر، شناخت رقبا و ارزیابی بازار توسط ایده‌پردازان و صاحبان کسب و کارهای نوپا است.

وی با اشاره به اینکه چندین سرمایه‌گذار مطرح کشوری پیشنهاد سرمایه‌گذاری و همکاری مشترک با شرکت‌های حاضر در غرفه پارک علم و فناوری کردستان را اعلام کردند، خاطرنشان کرد: تحقق این مهم برای شرکت‌ها یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود .

کارشناس فنی تخصصی مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان سنندج، در پایان با بیان اینکه در این نمایشگاه شرکت‌های نوپا، استارت آپ‌ها، مشاوران و منتورها، رسانه‌های استارتاپی، پارک‌های علم و فناوری، شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد و هم‌چنین مخترعان و ارائه دهندگان زیرساخت و خدمات شرکت دارند، یادآور شد: هفتمین دوره نمایشگاه اینوتکس2018 از تاریخ  14  تا  16  تیرماه در تهران و در سالن تخصصی شهرداری این شهر برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: