• جمعه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-2397-5
  • خبرنگار : 68024
  • منبع خبر : گزارش

بیمارستان رازی بانه ظرفیت توریسم درمانی را دارد

نماینده شهرستان های بانه و سقز در مجلس شورای اسلامی: باتوجه به موقعیت مرزی و تجاری بانه ظرفیت توریسم درمانی بیمارستان رازی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کردستان، محسن بیگلری امروز در آیین بهره‌برداری از بیمارستان 98 تختخوابه رازی بانه که با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه خدمات و اقدامات دولت تدبیر و امید در زمینه اجرای خدمات درمانی امسال قابل توجه بوده است .

وی افزود: باتوجه به موقعیت مرزی و تجاری بانه ظرفیت توریسم درمانی بیمارستان رازی وجود دارد و به همین خاطر باید به آن توجه ویژه داشت.

نماینده شهرستان های بانه و سقز تصریح کرد: شهرستان بانه نیازمند پزشکان متخصص و فوق متخصص در حوزه "ام آر آی" است و جهت اعزام آنان نیازمند مجوز وزارت بهداشت و درمان هستیم .

وی در ادامه افزود: آلودگی‌های مستمر هوا و عوارض شیمیایی موجود در شهرستان بانه نیاز شدید به بخش آنکولوژی را نمایان می سازد و باید یک فوق متخصص در این ضمینه اختصاص داده شود .

بیگلری در پایان با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از اعتماد مردم به دولت مرهون خدمات صادقانه وزارت بهداشت و درمان است، خاطرنشان کرد: طرح تحول نظام سلامت یکی از یادگارهای ارزشمند دولت تدبیر و امید و مقام عالی وزارت بهداشت در مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق محروم است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: