• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-1797-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان:

آب بلندمدت شهر مریوان از سد گاران تامین می شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان گفت: کار تامین آب بلندمدت شهر مریوان از سد گاران انجام خواهد شد که در سال جاری خط انتقال این سامانه راه اندازی و در سال آینده کار احداث تصفیه خانه آب آغاز می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، محمدحسین محمدی در دیدار با امام جمعه و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به اینکه نیازها در حوزه آب و فاضلاب بسیار و امکانات محدود است، اظهار کرد: با این وجود تلاش کرده‌ایم خللی در تامین آبرسانی و ساماندهی فاضلاب در شهرهای استان از جمله مریوان پیش نیاید .

وی افزود: همواره می کوشیم با تغییرات و پیش بینی نیازهای آینده برنامه ریزی مناسبی انجام دهیم و مسئولان مرتبط نیز تا جای امکان در بحث اعتبارات ما را یاری داده اند .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان با یادآوری متمرکز شدن حوزه اتفاقات و فعالیت شبانه روزی این مرکز به کاهش زمان رفع اتفاقات اشاره کرد و گفت: در نقاط حاشیه شهر مریوان معضلاتی وجود دارد اما به دنبال ایجاد زیرساخت برای رفع نیازهای این مناطق هستیم .

وی با بیان اینکه استفاده از انشعابات غیرمجاز به لحاظ شرعی هم ایراد دارد؛ از ماموستایان خواست با توجه به جایگاه و نقش اثرگذاری که میان مردم دارند، قبح این مسئله را برای مردم شفاف سازی کنند .

محمدی در ادامه تصریح کرد: کار تامین آب بلندمدت شهر مریوان از سد گاران انجام خواهد شد که در سال جاری خط انتقال این سامانه راه اندازی و در سال آینده کار احداث تصفیه خانه آب آغاز می شود .

وی همچنین در خصوص تصفیه خانه فاضلاب مریوان هم گفت: با توجه به افزایش جمعیت این شهر کار ارتقای تصفیه خانه فاضلاب هم، برای جمع آوری و تصفیه فاضلاب به میزان دوبرابر جمعیت فعلی در حال انجام است که سال آینده به اتمام خواهد رسید .

در پایان این جلسه مدیرعامل آبفا کردستان با اهدای لوح های تقدیر از نماینده مردم مریوان در مجلس خبرگان رهبری، مدیر مرکز بزرگ اسلامی و امام جمعه مریوان به جهت تلاش در راستای دعوت مردم به صرفه جویی تقدیر کرد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: