• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-1495-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

با اعلام فدراسیون؛

قایقران سنندجی به بازی‌های آسیائی جاکارتا اعزام می‌شود

شاهو ناصری، قایقران سنندجی با اعلام فدراسیون به بازی های آسیائی جاکارتا در کشور اندونزی اعزام می شود و چهارمین حضور خود ر در این رقابت ها تجربه خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، فدراسیون قایقرانی اسامی ورزشکاران حاضر در بازی های آسیائی جاکارتا را در ماده های مختلف مشخص کرد.

شاهو ناصری قایقران سنندجی با تحمل اردوهای فشرده و عبور از فیلترهای مختلف در نهایت چهارمین حضور خود را در بازی های آسیائی اندونزی تجربه می کند.

ناصری، قایقران با تجربه کردستانی مدال نقره بازی های گوانگجو چین و حضور در بازی های آسیایی دوحه قطر و اینچئون کره جنوبی را در کارنامه ورزشی خود دارد.

با اعلام کمیته ملی المپیک سقف کاروان اعزامی ورزشکاران ایران به بازی های آسیایی جاکارتا، ‌‏380 ورزشکار می باشد که از این تعداد 275 ورزشکار مرد و 105 ورزشکار زن از 29 فدراسیون در 44 رشته ورزشی در این رویداد مهم ورزشی حضور خواهند یافت.

بر اساس این گزارش، شانس ورزشکاران کردستانی در بازی های آسیائی پس از حضور در اردوهای تیم ملی و اعلام کمیته فنی در رشته های ورزشی هندبال، قایقرانی، بدمینتون، بوکس و جوجیستو خواهد بود که در حال حاضر "مهران شهبازی" و "شاهو ناصری" به ترتیب در رشته های بدمینتون و قایقرانی جواز حضور در این رقابت ها را به دست آورده اند.

بازی های آسیایی 2018 اندونزی در روزهای 27 مرداد ماه تا 11 شهریورماه در شهر جاکارتا برگزار می‌شود.



انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: