• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-1395-5
  • خبرنگار : 68025
  • منبع خبر : گفتگو

میزبانی مسابقات تکواندو کشوری از کردستان گرفته شد

رئیس هیات تکواندوی شهرستان بیجاراز لغو میزبانی مسابقات تکواندو کشوری در کردستان خبر داد.
محرم نمکی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کردستان، در رابطه با لغو این میزبانی برای کردستان گفت: بیجار بعد از میانه دومین شهرستان در کشور بود که میزبانی مسابقات تکواندو در رده نونهالان کشوری را بر عهده داشت.
وی افزود: به مدت یک سال در حال انجام مقدمات برگزاری این رویداد بزرگ ورزشی بودیم، و در بازدید های انجام شده از سالن محل برگزاری و خوابگاه های شهرستان توانستیم رضایت فدراسیون را به دست بیاوریم.
رئیس هیات تکواندو شهرستان بیجار در ادامه سخنان خود افزود: در بحث خوابگاه ها برای استراحت ورزشکاران خوشبختانه با اداره آموزش و پرورش به نتیجه رسیدیم و با در اختیار قرار دادن این خوابگاه ها بهترین امکانات رفاهی را برای ورزشکاران مهیا بود.
وی با اشاره به دلیل لغو این مسابقات در استان کردستان گفت: متاسفانه نبود خوابگاه ورزشی، عدم همکاری ریاست مهمانسرایی که محل استراحت داوران این مسابقات را بر عهده داشت و نبود مهمانسرا و خوابگاه جایگزین باعث لغو این مسابقات شد .

وی با اشاره به تعداد تیم ها و شرکت کنندگان در این مسابقه گفت: مقرر شده بود که این مسابقات با شرکت ۹۰۰ ورزشکار دختر و پسر در قالب ۳۰ تیم از ۳۰ استان کشور برگزار شود.

رئیس هیات تکواندو شهرستان بیجار یادآور شد: با برآورد های انجام شده برگزاری این مسابقات ۲۳۰ میلیون تومان هزینه به همراه داشت که مقدار زیادی از این هزینه در شهرستان باقی می ماند .

وی در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه هیچ کدام از شهرستان های استان درخواست این میزبانی را نداشتند و این میزبانی از استان خارج شد .

لازم به ذکر است، این مسابقات در تاریخ ۱۹ تیر ماه سال جاری در شهر قم برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: