• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-2394-5
  • خبرنگار : 68027
  • منبع خبر : گزارش

نمایش قاچاق کالا در قاب کاریکاتور

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان گفت: نمایشگاه کاریکاتور با محوریت کالای قاچاق امروز، 12 تیرماه در گالری سوره برپا شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان؛ رضا میرزایی، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان امروز 12 تیرماه در آیین افتتاح نمایشگاه کاریکاتور در گالری سوره سینما بهمن با موضوع قاچاق کالاهای سلامت محور اظهار کرد: نمایشگاه کاریکاتور با موضوع کالاهای سلامت محور در راستای ارتقای فهم عمومی مردم در این زمینه برگزار شده است.

وی با اشاره به استفاده از زبان هنر در انتقال پیام افزود: کاریکاتورها می‌توانند بسیاری از مشکلات را به زبان ساده بیان کنند که این هدف اصلی ما در بحث مبارزه با کالاهای قاچاق سلامت محور است.

دبیرکل کمیسیون برنامه ریزی و هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص برنامه‌های هفته مبارزه با قاچاق کالا خاطرنشان کرد: امسال در هفته مبارزه با مواد مخدر هر روز برنامه‌هایی را خواهیم داشت که با همکاری دستگاه‌های دیگر اقدام به برگزاری آن می‌کنیم.

سیدوریا هاشمی، مسئول گالری‌ حوزه هنری استان کردستان با اشاره به آثار شرکت داده شده در این نمایشگاه گفت: 28 اثر از کاریکاتوریست‌های سنندجی در این همایش با نیت اشاعه سبک زندگی ایرانی و حمایت از کالای داخلی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی ادامه داد: هنرمندان می‌توانند با اینگونه کارها بسیار پررنگ‌تر از سایر اقدامات انجام شده در این راستا بر همه مردم تأثیر بگذارد.

هاشمی در پایان یادآور شد: این نمایشگاه از 12 تا 14 تیرماه از ساعت 10 الی 12 صبح و 16 الی20 بعدازظهر به روی عموم بازدیدکنندگان باز است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: