• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-1894-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش کردستان خبر داد:

اسکان بیش از 15 هزار نفر روز میهمان در مراکز اقامتی آموزش و پرورش کردستان

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش کردستان گفت: از ابتدای فعالیت مراکز پذیرش و اسکان میهمانان تابستانی تا پایان روز نهم تیرماه 97، تعداد 15 هزار و 117 نفرروز میهمان در مراکز اقامتی استان پذیرش شده اند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، عیسی رحیمی با اعلام این خبر گفت: از ابتدای فعالیت ستادهای اسکان استان تاکنون، دو هزار و 614 نفر میهمان در قالب 726 خانوار در مراکز اقامتی آموزش و پرورش کردستان پذیرش و اسکان داده شده اند که این تعداد شامل 15 هزار و 117  نفر روز میهمان است.

رحیمی از آماده سازی و تجهیز 130 مدرسه با 990 کلاس برای پذیرش و اسکان میهمانان در 97 خبر داد و گفت: از این تعداد کلاس، 190 اتاق به صورت ویژه، 650 اتاق از نوع الف و 150 اتاق نیز از نوع ب برای اسکان فرهنگیان و میهمانان فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه مدت زمان اسکان تابستانی از 24 خرداد لغایت 15 شهریور سال جاری است، گفت: میهمانان فرهنگی می توانند از طریق سامانه http://eskan.medu.ir نسبت به رزرو اینترنتی برای اسکان اقدام کنند.

رحیمی با بیان اینکه امسال تعداد 16 مرکز پذیرش به منظور پذیرش و خدمت رسانی به میهمانان فرهنگی در ایام تابستان در سطح استان پیش بینی شده است، گفت: در این راستا در مراکز اسکان سطح ویژه: فرش، تلویزیون، تخت، یخچال و سایل سرمایشی و گرمایشی، پتو و بالش با حمام و آشپزخانه مشترک در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش کردستان با اشاره به اینکه این مراکز از ساعت هشت صبح الی 24 دایر و پاسخگوی فرهنگیان و مسافران تابستانی هستند، اظهار کرد: 400 نفر از عوامل اجرایی نیز در سطح استان آماده ارائه خدمات به میهمانان تابستانی هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: