• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-1793-5
  • خبرنگار : 68027
  • منبع خبر : گزارش

بررسی مشکل شارژدهی باتری در اسمارت فون های آیفون

آپدیت دستگاه های آپل به آخرین ورژن با مشکلات شارژدهی باتری همراه شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان؛ بسیاری از کسانی که گوشی آیفون خود را به آخرین ورژن ای او اس به‌روز رسانی کرده اند با مشکل شارژدهی باتری مواجه شده اند. این در حالی است که در یک به‌روز رسانی میزان سوختگی باتری موبایل از صفر به 20تا30 درصد میرسد که برای موبایل های آیفون درصدی بسیار زیاد است.

این اتفاق تنها در مدل های قدیمی آیفون گزارش شده است و مدل های جدید 7،8 و10 از این مشکل مصون بوده اند. البته با معرفی مدل های جدیدتر از سوی کمپانی آپل ایجاد مشکل در باتری یا هارد این دستگاه ها دور از انتظار نیست. زیرا یکی از سیاست های آیفون در جهت فروش بیشتر مدل های جدید این برند ایجاد مشکل در هارد و باتری مدل های قدیمی است که باعث کندی موبایل ها شده و فرد در بیشتر مواقع اقدام به تعویض اسمارت فون خود می کند.

نباید این را هم فراموش کرد که همه موبایل های شرکت آپل چه جدید و چه قدیمی توانایی به‌روز رسانی به آخرین ورژن ای او اس را دارند پس اگر اسمارت فون شما از مدل های قدیمی5و 5اس است به راحتی و با یک می توانید از جدید ترین برنامه ها بر روی موبایل خود استفاده کنید.

به طور کلی باتری های ساخته شده توسط شرکت آپل با توجه به سخت افزار بالای دستگاه ها بسیار حساس هستند که در استفاده از آن باید نکاتی را برای سلامتی باتری آیفون خود از جمله بازی نکردن با موبایل هنگام شارژ گوشی، جدا کردن اسمارت فون از شارژ به محض پر شدن باتری و رستور کردن آیفون پیش از آپدیترا در نظر بگیرید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: