• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-697-5
  • خبرنگار : 68025
  • منبع خبر : گفتگو

هنر جوانان را از گزند آسیب های اجتماعی باز می دارد

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بیجار نمایشگاه گروهی سیاه قلم آثار هنرمندان بیجاری از روز دوشنبه چهارم لغایت 10 تیر ماه جاری در گالری این اداره بر پا است .

مهدی سطانی در حاشیه افتتاح نمایشگاه سیاه قلم در بیجار در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایسنا منطقه کردستان گفت: این نمایشگاه حاصل تلاش ۱۷ هنرجوی رشته طراحی شهرستان است که در کلاس های طراحی مجتمع فرهنگی امیر نظام شرکت کرده اند .

وی افزود: در این نمایشگاه ۴۷ اثر در زمینه های پرتره، طبیعت، طراحی تخیلی، طراحی صنعتی و بخشی هم طراحی مفهومی است که به مناسب هفته مبارزه با مواد مخدر در زمینه با مواد مخدر و بلای خانمان سوز اعتیاد طراحی شده است .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بیجار با اشاره به اینکه سطح آثار موجود در این نمایشگاه بسیار بالا است ادامه داد: بحث آموزش و تولید اثر یکی از رسالت های اصلی ما در بخش فرهنگ و هنر است و امیدواریم فرهنگ و هنر استان و شهرستان رو به شکوفایی پیش برود تا در زمینه کشف استعداد های جوان قدم برداریم .

وی با بیان اینکه بحث هنر می تواند جوانان ما را از گزند آسیب های اجتماعی باز دارد از همشهریان دعوت کرد تا با حضور خود در این نمایشگاه جوانان را به بحث هنر و آموزش های هنری تشویق کنند .

قابل ذکر است این نمایشگاه از ۴ لغایت ۱۰ تیر ماه جاری همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۹عصر   پذیرایی علاقه مندان به هنر است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: