• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-597-5
  • خبرنگار : 68021
  • منبع خبر : گفتگو

واژگونی تانکر حامل گاز مایع در مسیر سقز-دیواندره

واژگونی تریلی حامل گاز مایع ( LPG ) از سلیمانیه عراق  به مقصد کشور ارمنستان در ابتدای گردنه فیلان تاقی باعث انسداد لاین دیواندره بطرف سقز شد.

طی اعلام مردمی مبنی بر بروز حادثه انحراف و واژگونی یک دستگاه تریلی آکسور حامل 30 هزار لیتر گاز مایع و گرفتار شدن راننده تریلی و نشت گاز، بلافاصله تیم اطفای حریق و امداد و نجات ایستگاه مرکزی آتش نشانی به محل اعزام شد.

ایرج گیلاسی، مسئول واحد آتشنشانی سقز در گفتگو با خبرگزاری ایسنا منطقه کردستان و در ارتباط با واژگونی تانکر حامل گاز مایع در مسیر سقز دیواندره گفت: در دو ماه اخیر این دومین تانکری است که در مسیر سقز دچار حادثه می شود.

وی افزود: از آنجا که تانکرهای حادثه دیده، گران قیمت بوده و صاحبان آن به راحتی حاضر به آسیب پذیری بیشتر آن نیستند و از سوی دیگر رهاسازی مواد داخل آن در طبیعت باعث ضرر و زیان می‌شود فرآیند نقل و انتقال آن به آسانی میسر نیست.

مسئول واحد آتشنشانی سقز، در مورد تانکری که هم اکنون در گردنه فیلان تاقی موجب مسدود شدن یک باند مسیر شده است خاطرنشان کرد: خوشبختانه تانکر مذکور هیچگونه نشتی ندارد اما به دلیل سنگینی تانکر و نبود تجهیزات لازم در منطقه ممکن است جابجایی آن طول بکشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: