• یکشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-292-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل سازمان بازرسی استان کردستان:

تورم و فشارهای اقتصادی نسخه‌ پیچیده شده‌ دشمن با تاریخ مصرف منقضی است

مدیرکل سازمان بازرسی استان کردستان با اعلام اینکه از زمان انقلاب تا به امروز هزینه‌های زیادی را برای حفظ انقلاب متقبل شده‌ایم، گفت: سختی‌ها مقطعی و گذرا است و موضوعاتی هم چون تورم، تهدید و فشارهای اقتصادی نسخه‌ای پیچیده شده‌ای توسط دشمنان است که تاریخ مصرف آن به انقضا می‌رسد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان «محمودرضا مهروز» امروز یکشنبه (3 تیر) در آیین تجلیل از ایثارگران و کارکنان نمونه قوه قضاییه که در آمفی تئاتر سازمان بازرسی کردستان برگزار شد، اظهار کرد: از زمان انقلاب اسلامی و حتی آغاز انقلاب تا به امروز سنگین‌ترین هزینه‌ها را برای حفظ و صیانت از نظام جمهوری اسلامی پرداخت کرده‌ایم .

وی افزود: این هزینه‌ها با ترور، بمب‌گذاری، انفجارهای پیاپی و جنگ بر ما تحمیل شد .

مدیرکل سازمان بازرسی استان کردستان با اشاره به اینکه یکی از سنگین‌ترین هزینه‌ها، حادثه 7 تیر 1360 بود که در آن شهید بهشتی را که یکی از بهترین معماران قضایی کشور بود، از دست دادیم.

وی با بیان اینکه امروزه هزینه‌ها را با جنگ اقتصادی و تحریم‌ها می‌پردازیم، ادامه داد: برماست که پایبند به ارزش‌های انقلاب باشیم و سختی‌ها را تحمل کنیم.

به گفته مهروز این سختی‌ها مقطعی و گذرا است و موضوعاتی هم چون تورم، تهدید و فشارهای اقتصادی نسخه‌ای پیچیده شده‌ای توسط دشمنان است که تاریخ مصرف آن به انقضا می‌رسد.

وی با ذکر اینکه دشمنان نسخه دیگری را طراحی می‌کنند، اظهار کرد: آنچه که مهم است این است که هدف و راه انتخاب شده با جدّیت دنبال شود.

مدیرکل سازمان بازرسی استان کردستان تحقق این مهم را نیازمند پشتیبانی از ولایت فقیه دانست و خاطرنشان کرد: این حمایت باید تا زمانی که این انقلاب به سرمنزل مقصود و به دست منجی عالم بشریت برسد تداوم یابد.

وی در پایان با ذکر اینکه انتخاب مجموعه قضایی از بین افرادی است که گلچین شده‌اند، یادآور شد: بر این اساس باید به بهترین نحو وظایف و تکالیف را در حوزه‌های مختلف به انجام رساند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: