• شنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-497-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

با حضور عکاسان زنجان و کردستان در محل گالری اردیبهشت بیجار:

نمایشگاه گروهی عکس موبایلی «با خیش/بینه‌ر» برگزار می شود

به همت حوزه هنری شهرستان بیجار، نمایشگاهی گروهی عکس موبایلی آثار هنرمندان عکاس زنجانی و کردستانی از روز شنبه از 2 تا 7 تیرماه 97 در گالری اردیبهشت حوزه هنری بیجار برپا می شود.

ناصرقربانپور در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: در راستای تعامل، هم افزایی هنری، استفاده و بهره گیری از تجربیات هنرمندان توانمند استان کردستان و زنجان و همچنین توجه جامعه به استفاده از امکانات در خلق آثار هنری، نمایشگاه عکس موبایلی از 8 هنرمند توانمند استان های زنجان و کردستان در قالب 40 تابلو از روز شنبه 2 تیرماه لغایت پایان روز پنجشنبه 7 تیر در محل گالری اردیبهشت حوزه هنری بیجار برگزار می شود .

وی افزود: در این نمایشگاه هنرمندان پویا بیات، حسین نظری، مهرداد فتحی و محمد جوزی از استان زنجان و اصغر فیض الهی، جمشید فرجوند فردا، سامان عباسی و ساجد حق شناس از استان کردستان آثار عکاسی با موبایل خود را در معرض نمایش عمومی قرار می دهند.

قربانپور بیان کرد: امروز با بهره گیری از تکنولوژی های روز می توان با کمترین هزینه آثار هنری ارزشمندی را در بخش عکاسی خلق کرد و در این نمایشگاه عکاسان حرفه ای این دو استان نیز با بهره مندی از این تکنولوژی آثار ارزشمندی را که ثبت کرده اند به معرض نمایش عمومی گذاشته اند .

سرپرست حوزه هنری شهرستان بیجار با دعوت از تمامی علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه خاطرنشان کرد: افتتاحیه نمایشگاه با حضور صاحبان آثار شنبه 2 تیرماه ساعت 17 در محل گالری اردیبهشت واقع در خیابان شهدا، جنب شهرداری، حوزه هنری بیجار برگزار و در زمان برگزاری نمایشگاه همه روزه از ساعت 8 تا 14 و 17 تا 20 آماده بازدید دوستداران هنر عکاسی خواهد بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: