• دوشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-2297-5
  • خبرنگار : 68025
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بیجار:

روزانه ۳۰ هزار نفر بیجاری توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جابه جا می شوند

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل عمومی شهرستان بیجار گفت: روزانه حدود ۲۰ الی ۳۰ هزار نفر در بیجار با استفاده از ناوگان حمل و نقل شهری جا به جا می شوند .

سید علیرضا محمدی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایسنا منطقه کردستان گفت: اخلاق مداری و امانت داری اولویت اصلی تاکسیرانی بیجار است چرا که، رانندگان تاکسی بخش عمده ای از مسافرین شهری را جا به جا می کنند و برخورد آنان با مردم اهمیت بسیاری دارد .

وی با اعلام اینکه ناوگان حمل و نقل شهری بیجار در دو بخش تاکسی و مینی بوس نوسازی شده و ناوگان جوانی دارد، افزود: ناوگان حمل و نقل بیجار در دو بخش تاکسی و مینی بوس خدمات خوبی را به مردم ارائه می دهد.

  محمدی با اشاره به ادغام واحد بار با این سازمان در بیجار عنوان کرد: از نظر بار در شهرستان نابسامانی هایی وجود داشت که با توجه به استقرار واحد بار در سازمان مدیریت حمل و نقل در شهرستان بیجار در صدد ساماندهی بار شهری هستیم که از نظر رونق اقتصادی شهر اهمیت بسیاری دارد.

وی در ادامه سخنان خود افزود: بازرسان ما در سطح شهر فعالیت دارند ولی توانایی دیدن تمامی تخلفات را ندارند و مردم نقش پایه های نظارتی ما هستند که باید هر گونه تخلفی را از طریق تلفن گویا و سامانه به ما اطلاع دهند چرا که ارتباط مردم با ما باعث می شود نظارت ها قوی تر شود .

مدیرعامل ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان بیجار از افزایش 15 الی 20 درصدی افزایش نرخ در این حوزه طی سال جاری، خبر داد و گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی بیجار دارای ۲۳۵ دستگاه تاکسی و ۱۲ مینی بوس است که روزانه 20 الی 30 هزار نفر مسافر را جابه جا می کند.

سید علیرضا محمدی یادآور شد: در بحث فعال کردن پرداخت الکترونیکی تاکسی، مینی بوس و پایانه های شهرستان نیاز به سرمایه بخش خصوصی است و ورود بخش خصوصی در این زمینه اهمیت بسیاری دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: