• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-2993-5
  • خبرنگار : 68015
  • منبع خبر : دانشگاه

«بیست و ششمین سمینار جبر ایران» در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود

«بیست و ششمین سمینار جبر ایران» 25 و 26 مهرماه 97 در دانشگاه کردستان برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، به همت گروه ریاضی دانشگاه کردستان «بیست و ششمین سمینار جبر ایران» به پاس احترام و نکوداشت خدمات صادقانه دکتر محمد نادر قصیری برگزار می‌شود.

اهم محورهای سمینار شامل «جبر فازی»، «جبر توابع پیوسته»، «نظریه نمایش»، «جبر لی»، «هندسه جبری»، «نظریه گروه‌ها»، «جبر ناجابه‌جایی»، «جبر جابه‌جایی ترکیبیاتی» و «جبر جابه‌جایی» است.

پژوهشگران و علاقمندان به شرکت در «بیست و ششمین سمینار جبر ایران» می‌توانند تا 30 مرداد مقالات خود را در قالب موضوعات اعلام شده به از طریق سایت https://conf.uok.ac.ir/ias26/Default.aspx به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

گفتنی است، در سال ۱۳۵۶ برای اولین بار سمینار جبر ایران در دانشگاه شهید چمران اهواز با سردبیری آقایان دکتر منصور معتمدی و دکتر امیدعلی کرمزاده برگزار شد. دومین بار سمینار جبر ایران، سال ۱۳۶۶ در دانشگاه کاشان با دبیری دکتر رحیم زارع نهندی ادامه پیدا کرد و پس از آن سالانه در دانشگاه‌های مختلف ایران برگزار شد. دانشگاه کردستان برای نخستین بار در سال ۱۳۷۷ افتخار برگزاری دهمین سمینار جبر ایران را بر عهده داشت. دکتر پرویز رشیدیان دبیری دهمین سمینار جبر ایران را برعهده داشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: