• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-6291-5
  • خبرنگار : 68015
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل و معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:

موانع راه‌اندازی بیمارستان آریا سنندج پیگیری خواهد شد

مدیرکل و معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان اعلام کرد: تلاش خواهد شد تا از طریق کمیسیون کارگری استان و نیز نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مشکلات و موانعی که راه‌اندازی کامل بیمارستان آریا را به تعویق انداخته است پیگیری و مرتفع ساخت.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان «برهان صلواتی» در طی بازدید از مراحل تکمیل بیمارستان آریا سنندج و محل احداث هتل ۵ ستاره بین‌المللی در حال احداث سنندج، اظهار کرد: در راستای فراهم سازی زمینه‌های اشتغال در استان و به‌ویژه حفظ اشتغال موجود، تلاش شبانه روزی خواهیم کرد.

وی افزود: مشکلاتی که مانع راه‌اندازی کامل بیمارستان آریا شده است در صورت نیاز از طریق کمیسیون کارگری استان و نیز نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهد شد.

مدیرکل و معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به ظرفیت‌ گردشگری استان کردستان، گفت: می‌توان از این ظرفیت در راستای رونق توریسم درمانی و ایجاد اشتغال بهره برد.

وی تصریح کرد: تحقق این امر نیازمند حمایت و پشتیبانی مسئولان استان و تسهیل‌گری سیستم اداری است،

شایان ذکر است؛ بیمارستان آریا شهرک بهاران سنندج با ظرفیت ۸۰ تخت، در حال حاضر برای ۲۲ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است و در صورت بهره‌برداری کامل بخش‌ها و اختصاص پزشک متخصص و فوق تخصص، تا ۱۵۰ نفر اشتغال‌زایی در این واحد درمانی افزایش می‌یابد؛ هم‌چنین در صورت بهره‌برداری از پروژه هتل ۵ ستاره بین‌المللی هفت طبقه که بالغ بر ۴۷ میلیارد تومان هزینه نیاز دارد برای ۶۷ نفر به‌صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: