• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-3194-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

برگزاری کارگاه حضوره نویسی خوشنویسی اسماء متبرک حضرت رسول اکرم(ص) در سنندج

به مناسبت ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر کارگاه حضوره نویسی خوشنویسی اسماء متبرک حضرت رسول اکرم (ص) توسط خوشنویسان کردستانی سه شنبه 22 خرداد ماه همزمان با 27 ماه رمضان توسط حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، امین مرادی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای ویژه برنامه های پیش بینی شده حوزه هنری در ماه مبارک رمضان کارگاه حضوره نویسی خوشنویسی 114 اسماء متبرک حضرت ختمی مرتبت محمد المصطفی (ص) توسط خوشنویسان مطرح استان سه شنبه 22 خرداد ماه در محل استودیو مهر پردیس سینمایی بهمن سنندج به صورت حضوری از ساعت 16 الی 21 به رشته تحریر در می آید.

وی در این خصوص افزود: پیش بینی می شود در این کارگاه حضوره نویسی بیش از 50 هنرمند ممتاز و فوق ممتاز خوشنویس از سطح استان حضور پیدا کرده تا آثاری ماندگار متبرک شده به القاب حضرت ختمی مرتبت را به ثبت برسانند.

وی گفت: آثار نگارش شده توسط خوشنویسان پس از آماده سازی های لازم در قالب یک نمایشگاه به نمایش در آمده و در یک مجموعه نفیس نیز چاپ و در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان از دیگر برنامههای این روز را تجلیل از 13 قاری برجسته و جزء خوان قرآن کریم در ماه مبارک رمضان عنوان کرد و ادامه داد: این تجلیل به منظور ارج نهادن به انتخاب مسیر درست توسط جوانان و مروجین علوم قرآنی و معرفی بایسته آنان در جامعه است.

وی از دیگر برنامه های حوزه هنری را مشارکت در طرح ویژه مفتاح الجنه کمیته امداد امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: سرکشی از 20 خانواده نیازمند توسط هنرمندان در این ماه مبارک از دیگر برنامه هایی است که توسط حوزه هنری در حال اجراست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: